• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    CORNELA: SPIKE411:
    Jonathan vypadá sice skvěle, nicméně má klasicky nasranej výraz dlouhověké bytosti :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    JAYME: cha! pockej nahodim pak aktualni pred a po Simona Cowella, ktery zvladnul zbotoxovat i krk a zmutovat do nove podoby
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JAYME
    JAYME --- ---
    SPIKE411: ale má vrásčitej krk, tam se to dycky pozná, bo tam nejde udělat plastika!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    CORNELA: Vypadá pořád dobře!
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jonathan is the oldest known living terrestrial animal in the world. He came to life in 1832 and is currently 187 years old. He has lived through WW1 and WW2, the Russian Revolution, seven monarchs on the British throne, and 39 US presidents.

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Alžbětka z Otesánka

    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    CYBORCA:
    MORIARTY:
    a na obou fotkách lze najít Čechy...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    A jinak kazdemu s IQ nad 20 je pochopitelne jasny, ze kazdymu vyleceni preju, gratuluju a mam radost.

    Jen me mirne receno zaujal komunikacni pristup lekaru.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KOOTCHA: U lymfomu se musi zpravidla zacit s lecbou co nejdrive kvuli tomu, ze velmi rychle rostou, takze jakmile ma clovek priblizne diagnozu (HL vs. NHL, u NHL CD20 pozitivni bunky), tak proste zacne s chemoterapii ihned. Urcite se nedava ve chvili “kdy se nevi na co”, kdyby si mysleli, ze je to angina nebo treba kolorektal, tak urcite nedavaji “lymfomovou” chemoterapii.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PUPEK: NHL ti mozna najde podle googlu primarne hokej, ale taky to znamena non-hodgkinsky lymfom.

    Mne prijde strasny a neprofesionalni nekomu s potencialne silne kurabilni diagnozou rict, ze se ma jit rozloucit s rodinou a nechat si vzit miru na rakev.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CORNELA: No a? Měl jsem Hodgkina ve IIIB stádiu a přes obecně dobrou prognózu hdgkina mi doktorka ze stejnejch důvodů, jako tady Pupkovi, dávala tak týden a chemošku mi dávali i když ještě nevěděli na co.
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    CORNELA: B-NHL folikulární, KS minimálně III (masivní podbráníční postižení - bulk 10x18x20cm, ascites, hydronefros bilat.) Je to lymfom? Nejsem odborník, jen uživatel.
    Co si pamatuju, tak problém nespočíval v typu nádoru, ale v jeho velikosti. Prý jsem přišel dost pozdě. Myslím, že doktoři odvedli chvályhodnou práci a určitě by je pobavilo, že tady na nyxu dostanou nálepku nekompetentní
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    A není to doprdele jedno? Ať už to bylo jakýkoliv svinstvo, tak je super, že se z toho vyhrabal. Držím pěsti a krásná prace, pupku ;)
    SITH
    SITH --- ---
    "nejsem onkolog, ale..."
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    MOODYCAT: a co to podle vás bylo?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    PREDSEDA: zajdi na urad s jednou spz, ze ti druha nekde upadla, za 20minut a 400kc mas novy znacky
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: No prave, jestli...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PUPEK: Jestli ti nekdo pri lymfomu rekl, at se prijdes rozloucit s rodinou, tak dost pochybuju o jeho kompetentnosti.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ne, jsou nový. Chci si ten pekáč ještě nějakou dobu nechat a pouhý vyleštění jsem vyhodnotil jako příliš krátkodobý řešení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam