• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MONIOUS: Např. v rondelu Kettnerova, nebo Trávníčkova, a taky na svahu od zastávky Kovářova-Mlejn směrem do Central Parku. Proč se ptáš?
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ADELHAIDA: kde presne, prosim?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ERRTU: tohle je jasnej důkaz, že kungfu vede k rasismu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADELHAIDA: jasný. Ty čísla co jsem uvedl jsou z 2013, tzn ještě před suchem a horkem. Dneska to bude podstatně horší bilance.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    RUDRA77: jinak dovolim si doplnkovy soubor, varianta "miguel" a varianta "adolf".
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GANDHI: no tak clovek ktery emigroval z ciny do hongkongu tak ze preplaval ocean si muze dneska imho vypadat jak chce :) sesle pusobi protoze poslednich cca 10 let cvici tai-chi a ma o metrak min.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GANDHI: zas v tom Krvavém sportu v roce 1989 mu bylo 43 a vypadal skvěle
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    RUDRA77: ten Bolo Yeung vypada nejak sesle - ale je fakt, ze je mu pres sedmdesat
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: u nás na Praze 13 zjevně stromy někdo sází i nadivoko. Kromě toho, že jsou neperspektivní (moc blízko u sebe, moc malý) je ještě chytře napíchali na poslední svahy, kde se ještě dalo sáňkovat.
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VYHULENY_UFO: hele ty retarde. Co to meleš vořechu. Na tom tvém náhledu co jsi tak krásně zpracoval. Jsem já a Cooler. To my vysvětli retarde. Kdo z nás dvou tě mají v ignore? Retarde.... Jedinej bizzare jseš tady maximálně tak ty....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Mluvím o praze
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kolem 50% Novosadby stromů má špatnej zdravotní stav, dalších 22% je bez perspektivy. Myslím, že se kvota bude plnit snadno.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    "Tam, kam se koukám já, žádný důkazy podporující tvý tvrzení nejsou. Je jedno, že jsou všude okolo." Mhm, okay.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: jo aha, tak to promiň, omlouvám se. Zapomněl jsem, že se všechno musí dávat na nyx, jinak se to nestalo.
    Ty jseš vážně kripl. Děsí mě, že někdo tak zoufale blbej má patrně volební právo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAKIHARA: kecas. sleduju mistni piratsky auditko a tam zadny fotky z piratskych sazeni stromu neprobehly.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAKIHARA: To jsem měl přesně rozepsaný, ale pak jsem ho radši šoupnul do DI :D Úplně jsem cejtil jak mi to dělá lobotomii
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: 184 tisíc vysázenejch stromů za letošek. Kvůli faktům je potřeba, abys vytáhnul hlavu z prdele.
    Mně jsou obecně Piráti tak strašně jedno, ale ty tvý retardovaný žvásty se nedaj ani číst.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam