• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROLEX: tělo je jenom schránka na mysl. Když je to tělo funkční plně, fajn, když ne (z libovolného důvodu) furt je to jenom schránka. Podpůrný systém. A tak.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    LUCCHA: Hele já to tak třeba taky trochu mám. Hlavně u extrémně tlustých lidí. Nevadí mi to vzhledově, vnímám zdravotní/pohybovou a stránku plýtvání a obžerství. I když třeba nechci, tak podvědomě vnímam takhle tlustýho člověka jako někoho, komu nemůžu tolik důvěřovat, protože neni ani schopen se postarat sám o sebe aby byl funkční / zdravej. Ano, jsme mysl v těle a mysl je tělu nadřazená, ale pořád tu teď to tělo máme a měli bychom se podle mě o něj s úctou a láskou starat, nemáme jen pro rozkoše.

    Druhá věc, že to může mít někdo přesně, jak píšeš, nějak nezaviněný, zdravotní atd. Takže se snažím tenhle svůj pocit vymítit a přistupovat ke všem bez rozdílu. .. Ale extrémě vyžranýho a vychlaxtaný člověka prostě poznáš a mám k nim jistý přirozený despekt.
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    MONROE: to bude tím, že 46 je stále konfekční velikost...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    TAPINA: zkus kdejaký e-shop s hadrama pro mimina. Treba littleangel.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: asi máš víc štěstí než já :) já měl velké problémy sehnat cokoliv, co vydrželo víc jak třeba 20 oblečení
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: tak za vrazdu nemuze ze, to situace, a demoni. za speky obzvlast u tech po detech to je jasny, kazda mohla travit materskou v posilovne, ale ne, radsi se staraly o dite, pff.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LUCCHA: V podstatě cokoliv je lepší než bejt tlustá. I vraždu by ti lidi odpustili spíš než kila navíc.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TAPINA: přesně tak, jestli se materiál do marže nepromítne, tak co je to potom za marži ?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEMENCE: myslim ze jsi frajer, ja nejvic najednou zhubnul 17kg a strasne me to sralo a ted mam zase nejakych 7-8kg zpatky
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ... akorát nevím, jestli je to dobře, nebo špatně. Protože to, že spotřeba materiálu už nehraje roli v ceně znamená tak leda to, že to jsou hadry ušité v Bangladéši s výrobní cenou v hodnotě 5 % prodejní.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GANDHI: To snad mívaly v devadesátkách katalogové prodeje typu Quelle a Otto, od té doby jsem se s tím nesetkala.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: pokud přesáhneš běžné konfekční velikosti a musíš do kšeftů pro tlusťochy, třeba blbé kalhoty v cenové a kvalitativní kategorii 500-700 stojí 2500-3000 jen to hvízdne...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MONROE: v leckerym eshopu jsem uz narazil na to, ze deklarovana cena se vztahuje k Mku a XXLko je třeba i o par stovek drazsi
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: tuhle zkušenost nemám ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    LUCCHA: hele to není ani stigma jako jistý diskomfort - oblečení na tlusťocha stojí o dost víc, navíc ty zdravotní problémy, které to nese, to jako nic moc... Já měl 100kg naposled v roce 2000, pak to pomalu lezlo nahoru, teď se snažím dostat zpátky a i když to zezačátku šlo celkem rychle, teď už se tomu nechce, potvoře :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DEMENCE: no však na tom taky pracuju, ale ještě by to tak 25-30kg chtělo :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LUCCHA: antipsychotika zavodnujou, que sorpreza
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Ty bláho. Z tloušťky se stalo větší stigma než z duševní nemoci. Když budu mluvit za sebe. Vůbec mi nevadí veřejně přiznat, že trpím paranoidní schizofrenií, ale dát někam aktuální fotku, nebo si jít zaplavat, to je pro mě hotové peklo. Díky antipsychotikum mám z 55kg rovných 88kg. Jo, někteří po lécích nepřiberou tolik, já k nim nepatřím. Jsem ráda, že žiju normálně a dokážu fungovat.
    Je zajímavé, že označení blázen nebo podobně, jsem od nikoho ještě neslyšela. To, že jsem tlustá, ale slýchám celkem často.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MONROE: Četl jsem jateční váha a ani jsem se nepozastavil.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    KID_MCHUTT: chtění je základ... druhej základ je že to nechci hned ale radši na furt... a třetí bych řekl to co se me při mojí současné práci nedaří žrát pravidelně a optimálně nežrat pičoviny... :D :D :D Rady jak od Dády Patrassový
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DEMENCE: tos za tu dobu, co jsem tě neviděl, shodil celkem výrazně, dobrý, já chci taky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam