• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KID_MCHUTT: mě tady z toho flejmu nejvíce zaujalo "já osobně bych třeba velice rád vyměnil tělo za něco, v čem bude fungovat ten mozek s vědomím, ale nebude potřeba se o jeho funkčnost starat"
    zemské bytosti mají duši a tělo propojené a myšlenky kolem nepřirozenosti bytí se člověku dycky vymstí. to je stav mysli, kdy nechceš dostatečně přijmout velkou část sebe (hmotnou podstatu). o to tělo bude chátrat, když k němu mysl přistupuje s despektem a nechce se jí ani uznat jeho existenci
    a to "tak tobě vadí tlusťoši" je taková klasika boužel :(
    AMANT
    AMANT --- ---
    KID_MCHUTT: ve chvili, kdy tu mame spolecny system udrzby krabic, do ktereho vsichni prispivame, to az tak kazdeho vec neni.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KID_MCHUTT: Jejda, já zapomněla na další výmluvu "ono SE stalo", díky za připomenutí.

    Chování ke krabici je věcí každého obyvatele, pokud s tím nikoho neotravuje a nezatěžuje. To o tlustých neplatí (samozřejmě stejně tak to neplatí o zmagořených sportovcích, feťácích, ochlastech atd., to je jasné).
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    KID_MCHUTT: Asi ti rozumím, já se třeba zcela se svým tělem neztotožňuji, ale mám ho a díky němu mohu nějak fungovat. Je to nástroj jako kterýkoli jiný a aby dobře sloužil, je potřeba se o něj náležitě starat. Žádnou vědu bych v tom nehledal.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLONDYNKA: tvoje bába je omluva, abych tak řekl :P Chování se ke krabici je věc každého obyvatele krabice. Pokud ty nemáš problémy a zároveň máš chuť se o krabici starat, fandím ti, dobře pro tebe, ale jsou lidi, kterým je buď ukradená nebo ji už získali poškozenou/poškodila se cestou.

    PABLITOS: ne nutně, je to o tom, co chceš - já osobně bych třeba velice rád vyměnil tělo za něco, v čem bude fungovat ten mozek s vědomím, ale nebude potřeba se o jeho funkčnost starat... Ano, chyběly by mi některé konkrétní věci, ale z mého pohledu by výhody převažovaly nad nevýhodami.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    GIRAFFKA: Mysli si co chceš, je to tvá svobodná volba.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PABLITOS: no nize pises,ze funkcnost krabice na to ma rozhodujici vliv...

    Tak mi ted nekdo poradte,co si mam myslet.
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    Příjezd do stanice La Ciotat 1895

    Nejstarší dochovaný film bratrů Lumiérových se dočkal digitální restaurace do barevného 4K díky umělé inteligenci.

    Před
    Auguste & Louis Lumière: L' Arrivée d'un train à La Ciotat (1897)
    https://www.youtube.com/watch?v=zaO_H2cUh60#action=share


    Po
    [DeOldified] Arrival of a Train at La Ciotat (The Lumière Brothers, 1896)
    https://www.youtube.com/watch?v=EqbOhqXHL7E
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    GIRAFFKA: Záleží co si pod pojmem kvalitní život představuješ, každý to má jinak. Na to si musíš odpovědět sama.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PABLITOS: takze kdyz mi napr.prestanou fungovat nohy,nemam sanci prozit kvalitni zivot?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KID_MCHUTT: Tohle je dnes omluva pro vyžírání? Jako fakt?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADIETTA: Ale plosimtě, kdybys to řekla před pětadvaceti lety, no tak OK, ale dnes opravdu ne.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    KID_MCHUTT: To, jak ta krabice funguje a nebo nefunguje, má rozhodující vliv na kvalitě tvého života. Takže to "jenom" dost vypovídá o jeho majiteli.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROLEX: obráceně taky, ale pořád je to jenom krabice.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KID_MCHUTT: souhlasim, ale to, jakou máš mysl, jak přistupuješ k věcem, k životu, k ostatním, to se do nějaký míry na tvym vlastnim těle projeví.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROLEX: tělo je jenom schránka na mysl. Když je to tělo funkční plně, fajn, když ne (z libovolného důvodu) furt je to jenom schránka. Podpůrný systém. A tak.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    LUCCHA: Hele já to tak třeba taky trochu mám. Hlavně u extrémně tlustých lidí. Nevadí mi to vzhledově, vnímám zdravotní/pohybovou a stránku plýtvání a obžerství. I když třeba nechci, tak podvědomě vnímam takhle tlustýho člověka jako někoho, komu nemůžu tolik důvěřovat, protože neni ani schopen se postarat sám o sebe aby byl funkční / zdravej. Ano, jsme mysl v těle a mysl je tělu nadřazená, ale pořád tu teď to tělo máme a měli bychom se podle mě o něj s úctou a láskou starat, nemáme jen pro rozkoše.

    Druhá věc, že to může mít někdo přesně, jak píšeš, nějak nezaviněný, zdravotní atd. Takže se snažím tenhle svůj pocit vymítit a přistupovat ke všem bez rozdílu. .. Ale extrémě vyžranýho a vychlaxtaný člověka prostě poznáš a mám k nim jistý přirozený despekt.
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    MONROE: to bude tím, že 46 je stále konfekční velikost...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    TAPINA: zkus kdejaký e-shop s hadrama pro mimina. Treba littleangel.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MONROE: asi máš víc štěstí než já :) já měl velké problémy sehnat cokoliv, co vydrželo víc jak třeba 20 oblečení
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: tak za vrazdu nemuze ze, to situace, a demoni. za speky obzvlast u tech po detech to je jasny, kazda mohla travit materskou v posilovne, ale ne, radsi se staraly o dite, pff.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LUCCHA: V podstatě cokoliv je lepší než bejt tlustá. I vraždu by ti lidi odpustili spíš než kila navíc.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TAPINA: přesně tak, jestli se materiál do marže nepromítne, tak co je to potom za marži ?
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DEMENCE: myslim ze jsi frajer, ja nejvic najednou zhubnul 17kg a strasne me to sralo a ted mam zase nejakych 7-8kg zpatky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam