• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    MONROE: nám Kuba z trasformárny vždycky radil sledovat míry s tím, že se váží akorát dobytek. A za mě rada nad zlato, sledovat úbytek cm je mnohem víc motivující, váha se kolikrát nehla třeba měsíc a nebo naopak třeba kilo přibylo, zatím co dole byly další 3 cm...
    GREW
    GREW --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TAPINA: A po každým menstruačním cyklu ti ta dvě kila už zůstanou?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    JAKE_UP: LOL. Je vidět, že znáš menstruační cyklus jen z doslechu. Dvě kila žádný problém.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    CORNELA: Ale teda vyhrabala, ne?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TAPINA: Jestli někoho demotivuje, že mezitýdně jeho váha vzrostla o půl kila (nebo nepadala tak rychle jako týden přetím) a nechápe právě zavodnění nebo to, že se prostě jen míň vysral, tak si nezaslouží nic jinýho, než bejt tlustej. Fokin snowflakes.
    AMANT
    AMANT --- ---
    BLULAJTA: "lehky"? neslo by to bez toho rejpani?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLULAJTA: však už taky končíme :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A nejhorší ze všeho sou trpaslíci.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DIVER: vezmi si třeba duolingo nebo podobné služby - ty tě taky motivují denní kontrolou výsledků - na někoho to funguje líp, na někoho hůř a přeci jen krátkodobé cíle se sledují lépe než "do příštích Vánoc budu do-cent"
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    KID_MCHUTT: Sorry, mě zajímá vizuální před a po...debaty o hovnech si dávej v jiném klubu, viz. záhlaví diskuze...to je tak těžký dodržovat úplně lehký pravidla?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    DIVER: No a jednou za týden je to úplně stejný, protože se zrovna trefíš do toho zavodnění a demotivace je tu zas. To už je lepší to denní, protože si po čase zvykneš, jaké výkyvy jsou u tebe normální.
    NOIK
    NOIK --- ---
    BLULAJTA: přesně tak, laky na vlasy, ty mě serou nejvíc!
    DIVER
    DIVER --- ---
    ZUULUU: jj! dokonce jsem četl rady různých poradců přes jídlo, že denní vážení není ok. má na to vliv spousta faktorů - třeba zavodnění. lepší je prý sledovat se třeba jednou za týden.

    něco na tom je, uznávám, ale mě to takhle docela funguje. za nejdůležitější prostě pořád považuju to sledování váhy. a možná opravdu nezáleží na tom denním intervalu - a ano, může to být demotivující (a imho i motivující:).
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZUULUU: to je kus od kusu, každý je jiný
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    myslím, že je na čase sežrat Divera :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLULAJTA: tak aspoň jsme si našli téma, které nás, stejně jako tebe, zjevně, zaujalo, takže vlastně dobrý, ne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    a díky těm fotkám kalendářů nejsem ani OT!! :)
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Sorry, ale to jsou zase strašný žvásty... :D Jste tady fakt ve většině pochodující tolerance...vlastně vadí úplně všechno že jo...bydlení v Brně, lak na vlasy, parfémy, tlustí lidi, kuřáci, alkoholici...jak není něco v rovině mého vnímání světa, hned je to špatně a budeme o tom virtuálně "diskutovat", dokud nám neupadnou prsty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam