• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Ani ne, díky, já na starší paní moc nejsem.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Měla jsem první dítě v 31, druhé v 35, po prvním dítěti jsem měla břicho lepší nežli předtím.
    jsem ráda, že ses zeptal, ještě se můžeš zeptat, jaké břicho mám dnes, jaká věková kategorie mužů o mne jeví zájem a tak.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Takže jsi měla děti v 35, nebo sis zmršila břicho dřív, než to bylo nezbytně nutné?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Je skvělé, že se tady člověk při pátku dozví, v kolika má mít děti, aby neměl povolené břicho. Blbý je, že se může stát, že si dvacítka pořídí děcko, kůže jí povolí stejně a pak je holka úplně v prdeli, žejo. Nejenže má těsně po pubertě na krku haranta, ale ještě navíc si zmršila břicho o patnáct let dřív, než to bylo nezbytně nutné.
    No nic, no.

    Já jsem docela ráda, že jsem kvůli nějakému přiblblému mudrci, který sám nezplodil žádné dítě a nejspíš by nebyl schopen postarat se ani o křečka (že, Jake-upe), neměla kompelxy nebo si nenchala upéct dítě v době, kdy jsem na to neměla chuť. Ono totiž překvapivě dětem je celkem jedno, zda máma má břicho, zato jim není jedno, když je to ženská, která je nechtěla a měla je jen proto, že se to musí.
    SITH
    SITH --- ---
    SIBILLE: před i po tlustá?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SALVATOR: Moje máma rodila ve 23, před i po porodu hubená. Břicho potrhaný jako struhadlo. Sestra rodila ve 28, před i po porodu hubená, kůže netknutá, nevytahaná (a to to i po třetím dítěti, které rodila ve 32). Já rodila ve 32, před i po tlustá, kůže netknutá :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANABEL_LEE: Každá chce predsa v dvadsiatke rodiť jak na bežiacom páse, nie? :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    XMEDA: jojo, vzdyt je to jednoduche! *facepalm*
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ANABEL_LEE: Ale houby padesatniky. Jen kdyz chce dvacetilety devce rozumnyho borce na vyrobu rodiny, tak holt musi koukat 30+ a nebo hledat extremni vyjimky ;)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: Tak to asi vypadáš holt mladě.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ja mám dvě děti a velký bříško, protože po nich dojídám:(
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: myslela jsem sice, ze uz o me vite vsechno z novin, ale koukam, ze ne :) s poslednim deckem mi bylo 32, telesny tuk mam asi trochu vic, ale ta kuze proste vypada lip. Konec pribehu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    RSZ: ja mel jednu dobu nabeh na dve brady, ale vyfitneskoval jsem to, geny pomohly.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JAKE_UP: nevim,. co se mi snazis sdelit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Takže už jsme tu měli správnou postavu, teď tu máme moudra o tom, jak starého partnera si smí ženská pořizovat, aby nebyla za krávu. Bravo. Kdy dojde na správnou barvu vlasů a očí? :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    já mám dvě děti a břicho ok
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANABEL_LEE: Jasně, protože nic menšího než 30letý rozdíl neexistuje.
    NOIK
    NOIK --- ---
    SITH: a to já si zase počkám na Howkinga!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: Hele a neni to ve tvým případě tím, že oproti tý fitnessce máš přece jen víc tělesnýho tuku, kterej tu kůži napne? A neměla tys je taky dřív? Nemyslim to zle, jen vycházím z tverjch fotek, co si postovala na nyx.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ANABEL_LEE: me to vysvetlovat nemusis, spousta mejch vrstevniku (je mi 30 a 10 ehm:))) mi prijde jako prerostly deti, nehodlajici se vzdat svejch hracek a pohodli.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JAKE_UP: jako ze si ty dvacatnice maji hledat zajistene padesatniky jo :) ano, slyseli, ale jaksi lidi se vetsinou k sobe hledaji +- vrstevniky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam