• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JAKE_UP: nevim,. co se mi snazis sdelit
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANABEL_LEE: Jasně, protože nic menšího než 30letý rozdíl neexistuje.
    NOIK
    NOIK --- ---
    SITH: a to já si zase počkám na Howkinga!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GRANTORINO: Hele a neni to ve tvým případě tím, že oproti tý fitnessce máš přece jen víc tělesnýho tuku, kterej tu kůži napne? A neměla tys je taky dřív? Nemyslim to zle, jen vycházím z tverjch fotek, co si postovala na nyx.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ANABEL_LEE: me to vysvetlovat nemusis, spousta mejch vrstevniku (je mi 30 a 10 ehm:))) mi prijde jako prerostly deti, nehodlajici se vzdat svejch hracek a pohodli.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JAKE_UP: jako ze si ty dvacatnice maji hledat zajistene padesatniky jo :) ano, slyseli, ale jaksi lidi se vetsinou k sobe hledaji +- vrstevniky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    A to jste slyšeli, že chlap a žena nemusí být pro početí stejně staří?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Juu, to je překvápko :)))

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    AMANT: muzu ti rict, ze to neni jenom vina zenskych. ono jaksi malokterej chlap pod tricet ti rekne "jooo super budem mit deti a rodinu a ja se budu starat a prijmu zodpovednost a budu vas zivit, skvely".. to je jaksi taky vec, ktera prijde s vekem, a ne vsechny zenske jsou mrchy ktere vysadi antikoncepci aby si prosadily svou
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KAIAFOX: To je prekérka, no.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ANABEL_LEE: to je upadkem hodnot. dneska si chce taky kazda vybirat zenicha sama a pak to takhle dopada.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    JAKE_UP: Pokud nechceš být single independent mother, potřebuješ father, ale to je docela mission impossible, protože muži chtějí být taky single independent ;). Fokin situation..
    IANIS
    IANIS --- ---
    Pche, ženský ... Víte jakej problém je shazovat po třech dětech u nás, u chlapů ? ::(
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ANABEL_LEE: (mozna jsem jen potrefena husa... raday bch mela deti o deset let driv, ale proste to k tomu nebylo.. rodila jsem ve 34)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    VERCA_ZABA: to jo, na druhou stranu, kolik z nas melo to stesti ze melo parnera k detem vhodneho v 25... proste mi debata o nejaky volny kuzi na brise v souvislosti s porizenim rodiny prijde jak z jine planety :)
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANABEL_LEE: no, tak ale mít v 35 letech první dítě je prostě pozdě, ženská je na to stará, to je holý fakt:) samozřejmě takový trend teď je, ženský nechtějí mít děti ve dvaceti.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ANABEL_LEE: Přesně to totiž říkám!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    unnamed
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    JAKE_UP: ty we liskni si... hlavni veci v zivote je mit hladke pevne bricho.. nejaka rodina akorat kazi postavu a charakter!!!!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tak v 35 je na děti prostě stará. Takový memento pro místní single independent kariéristický hvězdičky.
    XOXO
    XOXO --- ---
    GIINGGER: Ono stačí kouknout na koupáku, že maminy hodně chodí v jednodílných plavkách nebo v tankinách. Je pravda, že třeba já stihla děti do 24 a chrablatý břicho nemám, ale zase strií požehnaně. Genetika, věk, ale třeba i třeba výška postavy a šířka pánve (tzn menší těhu břicho) hrajou svou roli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam