• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    HERR_FLICK: tvle ty umíš číst jak já psát.... psal jsem DO 30ti let .. Chceš -li to polopatě, tak mezi 20-30 rokem jsem děti chtěl ale ženy nechtěly. Po 30 můj zájem o děti upadá, ale už je konečně žena, ktá dítě nebere jako nemoc... chápeme?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HERR_FLICK: To je jednoduché, začala dítě chtít až před dvěma roky.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    JAYBEE: ve 30 jsem chtel deti, ale zadna z zen o tom nechtela slyset
    Ted je mi 33
    Mam vedle sebe konecne partnerku, co by deti chtela
    Jsme spolu 6 let

    JAYBEE
    JAYBEE --- ---

    ANABEL_LEE: tak to jsem asi divnej chlap.... do 30ti jsem děti chtěl toužil jsem po tom být táta pod 30 ale žádná z žen v mém životě v té době, o dětech nechtěla ni slyšet... A ted ve 33ti, když už konečně mám vedle sebe ženu, se kterou si dokážu představit společné rodičovství, a ona děti chce, tak já děti nechci, nebo spíš chci mín a mín...A to o dětech mluvíme skoro furt, vzhledem k tomu, že kolem nás se to množí jak králíci a otázkám na děti po 6tiletym vztahu navíc v našem věku, lítaj ze všech stran.
    A oba máme stejný názor, nevnímáme že je pro nás dobrá doba na množení, máme pochyby jestli přinášet život do tohoto dosti pochroumaného světa, víc víc se znás vytrácí přesvědčení že účelem bytí je reprodukce. A ne nehoníme kariéry :D Spíš jsme přestali řešit jestli děti jo nebo ne a jestli ted nebo až později...
    SITH
    SITH --- ---
    SA_KRA_: a povězte nám kolegyně, jak se tedy úplně tradičně zakládá rodina? Ať se tady všichni hezky rozřadíme do tradičních skupin
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SA_KRA_: Odkdy tuleníčko a prstíčková metoda nejsou tradiční?
    OPI
    OPI --- ---
    PUBLICURINATION: to nevyvracím :)

    LAAZI: nečekám že se bude věnovat skateboardingu ale co to má společného s tím že někdo nabízí prošité boty nějakého určitého vzhledu a pošle jiné?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    JAKE_UP: od kdy jsi takovy expert na spravne rozlozena manzelstvi, materstvi a tuk? Ja vim, ze je to uz nejaky ten patek, ale pokud si dobre pamatuju, ty si taky nezakladal rodinu uplne tradicne :)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    OPI: Podle vyberu obuvi zrejme necekas, ze by se dite venovalo skateboardingu seriozne a delsi dobu (nez 2 hodiny).
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    omg proboha, nekrmte už trolla, ja myslela ze JAKE_UP uz je dost proflaklej zoufaleckej trolibrk na to, aby ho / jeho hemzy nekdo bral ještě vůbec v potaz.

    Tady máte radši před / po Aliexpress :) když už mi kdovíproč nedovolili založit diskuzi na expectations vs. reality :)

    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    OPI: bez loga a napisu lepsi
    OPI
    OPI --- ---
    přišly mi boty..a člověk by si řekl že decathlon bude OK..
    neprošitá podrážka, chybí logo zboku i nápis vzadu :D
    odkaz: https://www.decathlon.cz/detska-obuv-crush-100-bila-id_8502651.html

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ANABEL_LEE: v 35 jsi zase nad věcí a nezhroutíš se, když ti někdo pomluví povislý břicho ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: To je v pořádku, já zas nejsem na nedospělé děti jakéhokoli věku.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Ani ne, díky, já na starší paní moc nejsem.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAKE_UP: Měla jsem první dítě v 31, druhé v 35, po prvním dítěti jsem měla břicho lepší nežli předtím.
    jsem ráda, že ses zeptal, ještě se můžeš zeptat, jaké břicho mám dnes, jaká věková kategorie mužů o mne jeví zájem a tak.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BLONDYNKA: Takže jsi měla děti v 35, nebo sis zmršila břicho dřív, než to bylo nezbytně nutné?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Je skvělé, že se tady člověk při pátku dozví, v kolika má mít děti, aby neměl povolené břicho. Blbý je, že se může stát, že si dvacítka pořídí děcko, kůže jí povolí stejně a pak je holka úplně v prdeli, žejo. Nejenže má těsně po pubertě na krku haranta, ale ještě navíc si zmršila břicho o patnáct let dřív, než to bylo nezbytně nutné.
    No nic, no.

    Já jsem docela ráda, že jsem kvůli nějakému přiblblému mudrci, který sám nezplodil žádné dítě a nejspíš by nebyl schopen postarat se ani o křečka (že, Jake-upe), neměla kompelxy nebo si nenchala upéct dítě v době, kdy jsem na to neměla chuť. Ono totiž překvapivě dětem je celkem jedno, zda máma má břicho, zato jim není jedno, když je to ženská, která je nechtěla a měla je jen proto, že se to musí.
    SITH
    SITH --- ---
    SIBILLE: před i po tlustá?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    SALVATOR: Moje máma rodila ve 23, před i po porodu hubená. Břicho potrhaný jako struhadlo. Sestra rodila ve 28, před i po porodu hubená, kůže netknutá, nevytahaná (a to to i po třetím dítěti, které rodila ve 32). Já rodila ve 32, před i po tlustá, kůže netknutá :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ANABEL_LEE: Každá chce predsa v dvadsiatke rodiť jak na bežiacom páse, nie? :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    XMEDA: jojo, vzdyt je to jednoduche! *facepalm*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam