• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: i bulvar muze skocit na fotosop. ale jako solidni bizar, cica s nafotosopovanejma umelejma hnatama...
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO:
    Adorable cat ravaged by frostbite is given FOUR prosthetic paws 3D printed out of titanium | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/...ravaged-frostbite-given-FOUR-prosthetic-paws-3D-printed-titanium.html
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Tak každej žijeme v nějaký sociální bublině. Někdo si v tý svojí bez koz a tuny makeupu neštrejchne, někdo v tý svý jo a pak je těžký uvěřit, že to má někdo jinak. Já tohle nepovažuju za zbytečný texty. Aspoň vidíme, jak je svět rozmanitej a s čím vším se kdo musí potýkat
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ALLEERA: koukají se ti na kozy, nebudeme si nic namlouvat. A je to samozřejmě v pořádku, že se líbíš nenamalovaná, nicméně jsme si už řekly, co a jak, viď. A to jsme ještě nezačaly mluvit o tom, co si spousta lidí představuje pod slovem "nenamalovaná".
    V3S
    V3S --- ---
    tolik zbytecnyho textu o tom, abych presvedcil nekoho, ze to, co si mysli, je blbost (a dam mu radne vedet, jak je blbej nebo nevzdelanej), zatimco to, co si myslim ja, je pravda pravdouci ... usmevne :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A víte, proč se ženy malují a voní? Protože jsou hnusné a smrdí!

    ... tohle se tu stejně nevyřeší. Ale že tu bude ženská vykládat jiné ženské, že je s podivem, že se někomu mohla líbit nenamalovaná, to mě fakt rozesmálo.
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    ZUULUU: tak ona většina seznámení v životě proběhne náhodou
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    BLONDYNKA: já občas jo, je to parádní peeling :-D
    ale fotku dávat nebudu
    ZUULUU: jak já si mohla proboha najít muže (byla jsem nenalíčená a i na nenalíčenou na mě chlapy občas pískaj, jestli ono to taky skoro nebude tím, že jako první stejně hodnotí postavu a vlasy)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    Jenda Videnska
    HUGILA
    HUGILA --- ---
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    NEI: kontextu
    Why are there Labrador retrievers in this zoo's cheetah exhibit?
    https://www.youtube.com/watch?v=xeq-eMBsRV8
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BRUNOWINE: slovo znám, obličej si solvinou nemyju.
    BRUNOWINE
    BRUNOWINE --- ---
    BLONDYNKA: Proc? ;D To slovo neznas? ;D
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BRUNOWINE: rozdrásaný :-D nevím, v čem jedeš, ale střízlivý nejseš, že ne.
    JIMX
    JIMX --- ---
    V3S: DJ Tráva? :-D
    BRUNOWINE
    BRUNOWINE --- ---
    BLONDYNKA: Hlavne by je to chtelo fotit ve stejnem svetle, ve stejne pozici, v relativne stejny cas. Je to stejnejnej nesmysl jako teleshoping ... kdyz pouziva stare nastroje a pristroje, zaber je cermobilej a oblicej ma negativni emocea nejlepe v teplakach. . Kdezto kdyz pouziva to nove, co chteji prodat, tak je upravena, barevna a usmiva se. Proto je blbost porovnavat obalku casaku, ktera je profesionalne nasvicena, vyretusovana se selfickem doma, nejlepe po odliceni, kde mas oblicej rozdrasany od ruznych cisticu.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    Tak neasi, a hlavně, že umí vařit.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Podstatná je vnitřní krása, ach jéje.
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    Ať už je žena pěkná namalovaná a nebo krásná přirozeně, pořád je to povrchní :)
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    BLONDYNKA: je krásně vidět, jak máme odlišné vnímání, za mě minimálně ještě 3, 4 a 6, ty se mi prostě bez líčení líbí víc
    jinak o povrchnosti chlapů, kteří mají plnou hubu keců o přirozené kráse a pak jsou do postele se šminkami diskutovat nehodlám, tam pravda bude, povrchnost se dá taky najít všude
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam