• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    RUTHLESS: tohle co tu je, není funkční město. Spíš město duchů. Obří záměry na hotelové resorty, které od roku 2011 trpí na odliv turistů a postupně se z nich stávají betonové monstr skelety, kde se hromadí odpadky. Je to spíš město duchů. Stará Hurghada vypadá pořád stejně, jen už se nikdo nedostane jen tak k moři, zničili tu korálové útesy u břehu...atd..
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JASMINOVA: Ja v tom moc nevidím co je za problém. Ze rostou města v poušti?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JASMINOVA: k tomu bych jen dodal, že to není problém pouze Hurghády, ale celého světa, kde žijí.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Hurghada 1985 vs. 2014
    Growth of Hurghada, Egypt
    https://earthobservatory.nasa.gov/images/85068/growth-of-hurghada-egypt
    Extrémní příklad nenažranosti, který se pomalu hroutí a požírá sám sebe.



    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MAR_TINA: Mně teda chutná, narozdíl od cookies:-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    CUSTOM1: Našel jsem jenom toto bohužel. :/
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BURKHAR: Nebyl by někde průběh té renovace?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    miluji Masarykovo bankovku

    rozdíl dvacet let
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MAR_TINA: to se nedivim, Masarykovi byli podle vseho dost suchari :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ADELHAIDA: taky nebylo obzvlášť dobré. :)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ADELHAIDA: tak zena byla americanka, kdovi co pritahla domu :)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ADELHAIDA: ne, pac doted jsem netusil, ze neco takoveho existuje...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Napadlo vás někdy, že Masarykovo cukroví vypadá, jako by se Masaryk snažil někomu popsat cookies?

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V__M: to je proto, že jsi v nich nemakal. Koukat a obdivovat armádu a pochodovat s ní je taky docela rozdíl. No mě tou magii fakt neocarujes. Že jsou to zajímavý místa, to jako jo, ale fakt žádný romantický představy o provozu nechovam.
    V__M
    V__M --- ---
    PALEONTOLOG: Ne, ti italští pupkáči jsou většinou namakaný čerstvý padesátníci, kterejm nabízeli po ukončení provozu práci na přilehlé galvanizační lince - v moderním provozu za cca stejný peníze. Nechtěj, moc čisto, sterilno, bez špetky lidství a plakátů nahejch bab na zdech.

    Já sám nevim, nikdy jsem zaměstnanej nebyl. Nemůžu soudit. Ale nic krásnějšího než hutě neznám.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BLONDYNKA: O tlustých lidech jsem zde již psal. Mám se rozepsat o blbých?

    A abych nebyl OT:



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V__M: jako starej pupkac, co nikdy jinde nemakal, si neumí představit práci jinde? No to věřím. A makal bys Ty v hutích? Já určitě ne.
    V__M
    V__M --- ---
    PALEONTOLOG: Byl jsem teď zrovna v Terstu. Zavíraj tam po 120ti letech železárnu. Starý hutníci, co tam makaj dvacet, třicet let, se mi tam svěřovali, že jinde dělat nechtěj. Srdcaři, co nechoděj do kantýny a raději si nechávaj přivézt pizzu, jen aby byly u své vysoké pece.

    V USA dávají pecím ženská jména.

    Komu ocel nevoní, může hledat práci jinde.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V__M: to jo, magie, tvl. Že tam chodíš fotit je hezky, ale dělat tam nechceš. Ta magie, ach, té tvoji magie máš plný brejle první tejden.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    V3S: další blbec, který cítí potřebu něco přidat? Takže akorát přispěje k dalším OT? Ale to puzení poučovat se prostě nedá zvládnout, viď.
    V3S
    V3S --- ---
    BLONDYNKA: a nechces tuhle skvelou radu primarne aplikovat na sebe?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam