• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JAKE_UP: Zajímavý je, že tu pitomou OT diskuzi o tom, jak si uklízí či neuklízí něčí děti a jak si kdo uklízel, když byl malej, nevyvolaly ty fotky, ale ten vcelku nevinnej komentář, kterej k nim jeho autorka napsala. Těžko jí to dávat za vinu, ale bez té jedné větičky by se to nerozjelo.
    FAT
    FAT --- ---
    BLONDYNKA: Hele, asi bych s Tebou dokázal na Tvé úrovni debatovat ještě dlouho, ale seru na to. Nestojí mi to za to...
    Ale klidně dál pokračuj. Já jen, že je tohle téma pro mě vyčerpané.
    Hezkej den Ti přeju.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SLASTE: to je život :) ale aspoň můžu čokoládové dary sníst sám ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FAT:

    FAT --- --- 8:39:21 27.3.2020^
    Možná ani ne kadetní škola, jako důslední rodiče...

    BACCARA --- --- 7:52:42 27.3.2020(+1)
    kadetní škola by některým dětem značně prospěla :)

    FAT --- --- 8:54:19 27.3.2020^
    CERNAAMODRA: Inu, když má "vzor" tak se s tím asi nic nedá dělat. Jsi dobrá, že to přiznáš...


    hahaha
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KID_MCHUTT: sad story bro, sad story
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SLASTE: to mě ex odnaučila, vzývat ženy jako bohyně ;) teď na ně nahlížím jako na nádoby hříchu ;)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    KID_MCHUTT: jen pokud me vzyvas jako bohyni.
    :DD
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SLASTE: aha! takže za to, že nemůžeme ven, může tvůj bordel na stole?! :)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ja treba za takovej bordel na stole nesmela jit ven, dokud jsem si ho neuklidila.
    ted kdyz jsem dospela, mam bordel treba tejden a ven muzu kdy chci (pokud nebereme v potaz aktualni situaci s karantenou;). akorat me za to nikdo nebuzeruje :)
    FAT
    FAT --- ---
    BLONDYNKA: Hele, navezla jsi se do mě, takže žádné kecy, jen Tvoje. S ČERNOUAMODROU jsem si to bez nějakých dalších sporů vysvětlil. Ale Ty jsi do toho "vnesla" svůj prvek. Takže prosím klid. A bez keců. Jo?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VALENTINA: Hele, ale přesně takhle ta debata vznikla, ID Cernaamodra sklidilo kecy, jak je nedůsledná a jak by to chtělo, aby to dělala jinak. Vždyť si to přečti...
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    BLONDYNKA: jsem, ale já to nikdy ani netvrdila, že bych byla důsledná. moje děti nestelou, protože tvrdí, že večer si do toho zase lehnou. Teď v době domácí školy na sebe práskají, kdo jedl v obýváku u telky a kdo se neučí/posílají fotodokumentaci:)
    když mi jako uklízeči rupnou nervy a bordel v jejich pokoji překročí únosnou mez, tak pak musí kmitat:)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    VALENTINA: Z toho plyne, že jsi nedůsledný a chybující rodič. Přiznej se, že jsi to tu nečetla a nepochopila jsi to!
    V3S
    V3S --- ---
    BLONDYNKA & VON_GILOTINE - odbornici na zivot ... napiste o tom spolu knizku, pro pripad, ze dojde toaletak :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JAKE_UP: to není Blondýnka, ta vypadá jinak :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    VALENTINA: Někde na jižní Moravě právě teď.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    já jsem spokojený pedant a moje děti spokojení chaotici, co s tím?:)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Aneb striktně černobílo aneb nemáš děti, nemůžeš o tom mluvit, páč tomu absolutně nemůžeš rozumět, nemáš představivost, dítě jsi sám nikdy nebyl, tohle musíš zažít, abys to vůbec byť minimálně dokázal posoudit, a dokud nebudeš mít děti, vůbec vlastně nevíš, co to je život, nemůžeš o něm mluvit atd., nerozumíš vlastně vůbec ničemu a žiješ zbytečně, takže sem ani nezkoušej nic psát.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tyhlety pohádky o spokojených chaoticích a nešťastných pedantech jsou skoro stejně tak dobré jako ty o spokojených a šťastných tlouštících a zamindrákovaných hubeňourech.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAROUS04: Samozřejmě, nicméně je potřeba si uvědomit, že v celkové životní bilanci jednoho dne nikdo nebude vzpomínat, že měl kdysi uklizený stůl a hezky vyplněnou čítanku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam