• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MORIARTY: Me se avokada vubec nedarej :-( Nebyla by nejaka rada? :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MORIARTY: avokádo?
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    Konečně jsem se dočkala ;)

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ALTOR: zaplať pánbůh
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    JUSTLIKEU: ten ateismus se rozsiruje rychlejc nez sem myslel
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    Inspirace z rozštípaných...

    2019



    2020

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Domácí před a po třech měsících (musel jsem uklidit bordel po dětech, abych to vůbec měl kde fotit)

    IMG-3327IMG-3328
    TOHU_2003
    TOHU_2003 --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVER: asi ho fakt milovali, jinak bych čekala v té době, že ho hodí někam pod most :-D
    DIVER
    DIVER --- ---
    BLONDYNKA: no, on to měl asi podobně. přinejmenším je tím asi dost s*al :)

    "(...) I když jej otec, v okolí respektovaný advokát, miloval, občas na něj musel být přísný, zejména pokud šlo o jeho experimenty s výkaly, jež měl Salvador coby dítě až sofistikovaně zvládnuté. V knize Mé vášně, kterou s ním sepsal v letech 1966-1967 francouzský spisovatel Louis Pauwels, se k tomu vyjadřuje s dalíovským šarmem, avšak představíme-li si tehdejší skutečnost, muselo to být pro jeho okolí zoufalé. "Měl jsem se mstít za to, že mě milovali? Měl jsem se prosazovat, abych vymazal vzpomínku na mrtvého bratra?
    S rozkoší jsem působil svému okolí utrpení a mé první roky byly poznamenány pravou freudovskou anomálií: s pronikavou radostí jsem zadržoval stolici. Celý červený a se staženým zadkem jsem tancoval na jedné a druhé noze po celém domě.(...) Hledal jsem místo, kde bych jej mohl nečekaně odložit: zásuvku, krabici na boty, cukřenku." Co následovalo, je jasné. Malý Salvador tuhle zálibu pěstoval dlouho, snad až do jedenácti let! (...)"

    a kde jsou vaše bordely na stolku a vaše spory teď :))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    DIVER: běžný projev nesouhlasu u koček.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    DIVER:
    coze? :-D
    DIVER
    DIVER --- ---
    vaše starosti s dětským bordelem na stolku... si představte, že když byl Salvador Dalí malej, tak sral rodičům do bot, do cukřenky nebo do příborníků :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Chaotik nerovná se bordelář. Já asi jsem spokojený chaotik, dlouhá léta jsem měla třeba koření ve špatně popsaných dózách a dokud jsem se v tom orientovala (to přece vidím, že když je ve skleničce s nápisem Nové koření muškátový oříšek, že to je muškátový oříšek), tak jsem byla víc v pohodě s tím, než s nutností to předělávat - to přišlo až s kompletní reorganizací kořenek. Ale nehromadím věci, vyhazuju. Někdy taky chaoticky - radši si seženu kopii dokumentu, než si úzkostlivě pamatovat, kam jsem dala originál a dávat pozor, aby se neztratil.
    FAT
    FAT --- ---
    CERNAAMODRA: Jsem rád, že jsme spolu nakonec našli společnou řeč... Tvoje vysvětlení bylo, alespoň pro mě, pohodové.
    :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    CERNAAMODRA: mně to nepřekvapilo, protože tohle téma už jelo v jiné diskuzi, aneb vyhodila jsem chudáčkům bez jejich vědomí něco, co nikdy nebudou postrádat, protože už dávno netuší, že tam něco takového bylo:)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MATEEJ: Víš, že jsem přemýšlela, jestli tam ten komentář dát? A že mě napadlo, že se to rozjede? Ale radši dávám fotky i s nějakým osobním pozadím a aspoň tu bylo na chvíli živo. Neberu si to osobně, ale překvapil mě ten rozsah diskuze nad uklizeným stolem :-)
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    JAKE_UP: Zajímavý je, že tu pitomou OT diskuzi o tom, jak si uklízí či neuklízí něčí děti a jak si kdo uklízel, když byl malej, nevyvolaly ty fotky, ale ten vcelku nevinnej komentář, kterej k nim jeho autorka napsala. Těžko jí to dávat za vinu, ale bez té jedné větičky by se to nerozjelo.
    FAT
    FAT --- ---
    BLONDYNKA: Hele, asi bych s Tebou dokázal na Tvé úrovni debatovat ještě dlouho, ale seru na to. Nestojí mi to za to...
    Ale klidně dál pokračuj. Já jen, že je tohle téma pro mě vyčerpané.
    Hezkej den Ti přeju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam