• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Dnes Skalice nad Svitavou cca 17.30 a za Lipůvkou cca 17.40



    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    KOPI: teď nevím, jestli vám šéfuje dítě nebo je šéf poněkud infantilní
    TABBY
    TABBY --- ---
    DRAGON: Kamarád, který chová ovce a ubytovává u sebe na statku, vyrobil srovnání s Irskem :-)

    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    TOMBRIDER: Chybí mi tam doba mezi dětstvím a dneškem. Například cca před 10 lety
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Rozdil presne 24h vcera/dnes. Pribramsko.

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KOPI: To mas mladého šéfa :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    DRAGON: Letos to bude masakr. Posledních pár let vidím hlavně na Třeboňsku, jak se tam nahromadilo strašně moc turistů. (efekt uprchlík vás v Chorvatsku podřeže říkal Tomio). Letos a příští rok si to ani nedokážu představit.


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TABBY: tipy na letošek na dovolenou?
    KOPI
    KOPI --- ---
    Dětský pokoj pro našeho šéfa :)



    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    SALVATOR: Řekla bych, že stejná dispozice byla skoro ve všech panelácích 3+1 :)
    TABBY
    TABBY --- ---
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    TRAGED: já čekala dva roky. Už jsem na něj i zapomněla a najednou koukám, že roste! :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AMANT: Taky fakt.
    AMANT
    AMANT --- ---
    SALVATOR: takovejch kuchyni je v praze asi 100 tisic, dalsich 100 tisic jsou jejich zrcadlove otoceny analogie. malesice, jarov, zahradni mesto, sporilov..you name it.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MARUSIA86: Neni to náhodou na sídlišti v Malešicích? Měli sme tam úplně stejnou dlouhou nudli, vlevo okno, vpravo linka, uprostřed dřez, u dveří sporák...
    CHER
    CHER --- ---
    ENDER: lepivou šťávu obvykle pouštějí kytky, když jsou na nich puklice = škůdci.
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    GRANTORINO: Jojo
    TRAGED: Trpělivost. Zasadit špičkou nahoru, dát na slunce a pak nenechat vyschnout. Pecka praskne do týdne, pak se ale třeba měsíc a půl nic neděje, protože se dělají kořeny, pak teprve vyrazí. Lepkavou šťávu pouští víc pokojových rostlin, jako třeba fikus, když jsou ve stresu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZABAKOVA: moc fajn interview se všema :)

    Graham Norton Show - S20EP15 - Danny Boyle,Ewan McGregor,JonnyLee Miller,Robert Carlyle,Ewen Bremner
    https://www.youtube.com/watch?v=E_DFyaJRzEg
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    ENDER
    ENDER --- ---
    PUPEK: hodne jsem o tom premejslel, ale lepiva stava me zase odradila, tak avokado nebude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam