• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    WYDER
    WYDER --- ---
    ZUZKAOU: Ty menší sochy na těch podstavcích už tam ani do budoucna dávat nebudou?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    ZUZKAOU: Tak aspoň se teď Hus má na co dívat. ;) Fakt by mě zajímalo, kterého ptáka napadlo, že bude dobrý nápad nacpat vedle sebe na malé náměstí dvě obrovské sochy.
    2NDREALITY
    2NDREALITY --- ---
    ZUZKAOU: nacotoje?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZUZKAOU: Všechno bude...
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    ZUZKAOU: mno co?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ZUZKAOU: To bude nádhera až bude padat :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    mno...

    JND
    JND --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    nahoře: fotka pro článek agentury AP
    dole: původní fotka

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BERRY: přes kopírák u nás Havel versus Zeman ,-(
    Aneb jak se s dobou mění portfolio voličů...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAKE_UP: Ale tak určitý před a po to je, akorát trochu jinýho typu, než jak je tady běžný.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    JAKE_UP: samy cerni, samy bili.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    BERRY: Ale notak. Nějak nevidím to před a po. Jiné místo, jiné okolnosti.
    BERRY
    BERRY --- ---
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    JASMINOVA: Osobně bych řekl, že je to spíše o marketingu. Plány jsou od začátku jasné, ale kvůli financím se to staví postupně, a při prodeji se prostě jen ukazují lživé vizualizace.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    JASMINOVA: Jen podotýkám, že nemluvím o zelené louce za vsí, ale třeba o brownfieldu ve městě.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    FRKOLKA: No, vím jak to fungovalo u nás v ateliéru. Koeficient je jedna věc, místní samospráva, která za žádnou cenu nechce stavět a honí si na tom politické body je druhá věc.
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    JASMINOVA: asi moc nevíš jak funguje územní plánování. pozemek určený k zastavění územním plánem má určený koeficient zastavěné plochy a stavební úřad zkoumá, jestli tento koeficient není navrhovanou stavbou překročen. A do toho koeficientu se samozřejmě počítají i už postavené stavby. Takže z tohoto hlediska investorovi nepřinese kromě zvýšených nákladů zhola nic podávat více podání a postupně zahušťovat.
    BERRY
    BERRY --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    OMNIHASH: to bude velmi pravděpodobně přistavěný později
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Ta vstupní část je fascinující, to musel navrhovat superkutil! Tři okna na metru čtverečním vedoucích do jinýho okna, to nevymyslíš, ani kdybys chtěl. Jediný co k tomu chybí k dokonalosti, je rozpadlej balkon místo střechy.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KOUDY: jj však reaguji na to, cos napsal pod ALENNAI .
    Dobrá práce anyway!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOUDY: klobouk dolu, dobra prace!
    jen presne ty podlahy, moje OCD nastaveni mi trosku zacukalo obocim:D
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOUDY: tak to bude chtít ještě ten jeden mezistupeň ,-)
    víš, co se říká - až teprve ten třetí člověk staví pro své vlastní potřeby...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ALENNAI: Vsak to pisu hned pod tebou :)..barak jsem koupim jako ruinu..nechal jsem ho okopat na kamen a vsechno udelat znovu. Elektriku, vodu, odpady. Nahore novou koupelnu,tramy,okna, vyvlozkovat kominy, strechy apod..ale do podlah jsem si bohuzel nechal moc kecat. Az si budu stavet barak pro sebe tak uz to bude ok :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KOUDY:
    Překvapil mě docela výběr podlahových krytin. Tím, že se tu občas chalupa pro babičku objevovala (nebo v jiných audítkach?) tak jsme si říkala, že bude vnitřek vymakaný a překvapilo, že je takový slepovaný. Chápu, že se to adjustovalo na vkus babičky.
    Ale jak píšeš! Na první stavbě se člověk hrozně moc naučí a každá další je lepší a bezbolestnější. Prý až třetí je povedená.
    Stodola je hodně krásná.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam