• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KOUDY:
    Překvapil mě docela výběr podlahových krytin. Tím, že se tu občas chalupa pro babičku objevovala (nebo v jiných audítkach?) tak jsme si říkala, že bude vnitřek vymakaný a překvapilo, že je takový slepovaný. Chápu, že se to adjustovalo na vkus babičky.
    Ale jak píšeš! Na první stavbě se člověk hrozně moc naučí a každá další je lepší a bezbolestnější. Prý až třetí je povedená.
    Stodola je hodně krásná.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AZA_: Hele ted zpetne bych udelal plno veci jinak..treba bych dal dole vsude stejnou dlazbu a nahore vsude stejnou drevenou podlahu a nenechal bych si do toho kecat od rodiny..:)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    KOUDY: Pěkný, pěkný, jen bych tam dala špaletový okna :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    KOUDY: to je to co ted prodavas?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PLOMBDENTIST: proto existuje pri kupovani nemovitosti termin „nezastavitelny vyhled“.

    Obecne, vsude kde je mozne stavet se casem stavet bude.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Par rekonstrukcnich pred-po























    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Kazdy vyhled je treba zpenezit opakovane, to same se ted deje v karline na rohanskem nabrezi.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Tak je prostě rozdíl mezi projektovou dokumentací a vizualizací. Typicky v nějakém tom parčíku.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    SULTHAN: to víš, salámová metoda. Na úřad se nejdřív hodí verze kde je 5 domů a rozlehlý park, ale ta neofiko která je mezi investorem a architektem jich nese minimálně 15.
    A pak se dodatečně zahušťuje a zahušťuje.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    ATUARFIK: Tyvole, dobrovolně místo sedmi jmen vybírat 14, to nechceš :D
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ILLUZE: To je normálka. Když jsem před cca 10 lety kupoval byt od Finepu, tak to bylo úplně to samé. Krásný výhled na park, který 2 roky potom začli zastavovat.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NELLAS: Přišlo mi divný, že Robert a Kenneth mají na rozdíl od sourozenců každý jenom jedno jméno, a taky že jo (wikipedie):

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Dnes jsem procházela opět kolem...
    První foto - billboard pro zájemce v 1. etapě. Dnes ten druhý.
    Na stránkách nyní prezentují komplex.

    Tak uvidíme, zda se jim tam vejde do toho “parku” 5 stromů. Kdo je odtud a viděl to naživo, ví...

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GRETKA: Ne, to není ono. To je Mikayla. A navíc pak mrkni na ten obrázek a porovnej s textem níže:

    "The heaviest of the babies was named Robert, while the other boys were named Kenny (Kenneth), Brandon James, Nathan Roy, and Joel Steven. The beautiful girls were named Alexis Mary, Natalie Sue, and Kelsey Ann."
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TABBY: Mně v tom článku hrozně vadí, že tam je výčet osmi jmen pro sedmerčata. Nakonec to vypadá, že osmý Robert zmizel a byl zapomenut. Asi ho sežrali, když byl největší.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FEFERONIE: to je Vlastik Pernikar, do rodiny nepatri, ale nepodarilo se jej odehnat.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tady je to i vyznačený, ale blbě vidět

    TABBY
    TABBY --- ---
    FEFERONIE: Maji starsi sestru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam