• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    QWITI: zmalovaných puberťaček jsou miliony no :) dál?
    QWITI
    QWITI --- ---
    TOXICMAN: vážně tě na tom příspěvku zaujal zrovna ten výpočet ? Tak to lucky you :)
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    QWITI: a k narozeninam dostala botox?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Prestante slatšejmovat :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    12 a 15?
    NOIK
    NOIK --- ---
    DELVIT: ano! ..názor! ..důležité je mít názor!
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    To je jak slovní úloha: Včera ji bylo 18, na posledních 2 je jí 17, jsou půl roku staré. Kolik je jí na prvních 2?
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    QWITI: njn další zmatený maso do masomlejnku.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NOIK: kéž by. Všechno jsou pouze mé vlastní názory, se kterýma můžeš a nemůžeš souhlasit. Rád si přečtu tvůj názor, který si kupodivu zapoměl vyjádřit.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NOIK: vkus je subjektivní, na to nepotřebuješ VŠŽ
    NOIK
    NOIK --- ---
    DELVIT: Arbitrovství vkusu jsi studoval na katedře Objektivní estetiky Vysoké školy života?
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    SITH: ne protože byla zmasírovaná, že jenom takhle je krásná, přitom vypadá jako šlapka.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    QWITI: protože voe IG, kde se každá kurva s vydřepovanou prdelí v legínách přesně takhle prezentuje
    SITH
    SITH --- ---
    QWITI: protože to tak chce
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    QWITI: Ugh, taková škoda!
    QWITI
    QWITI --- ---
    Dceři mojí kolegyně bylo včera 18, viděla jsem ji poměrně dávno a maminka sdílela její fotky..
    na těch posledních 2 je jí 17 let, jsou tak pul roku staré
    a já se ptám proč...(protože bez toho nánosu to musí být fakt hezké děvče)

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    HARDCABB: Naopak. :-D

    PHI3K
    PHI3K --- ---
    YAMA: 135cm, trochu výzva byla udělat střechu postele pod úhlem 130st. Kdyžtak se ozvi a něco vymyslíme.
    DIVER: Mají 4 vnoučata a jednoho pradědu, ale paní chtěla jen dvě postele aby jí tam na víkendy nejezdili všichni najednou ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Po chemoterapii

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: To je revoluční myšlenka, ale na internetech, obávám se, neprojde.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BLOWUP: proto mi přijdou lepší ty originální fotky, naopak mi přijde že jsou i reálnější. Osobně jsem moc černochů s tak zářivou barvou pleti jako na upravených fotkách, neviděl. Stejně jako je to u bílých , někdo září zlatavě, někdo do šeda nebo do žluta. A přesně jak píšeš, když tam jako autor budu chtít fláknou zelený nádech tak tam prostě bude, protože je to můj umělecký projev. To by se mohli začít bouřit třeba přírodovědci, že barvy přírody jsou dnes často upraveny tak že zelená není zelená a modrá není modrá :D
    Tyjo, že jim nevaděj přefiltrovaný instagramový fotky :D

    Chtěj realitu? aby zrovna černé ženy pak nebyly zas nasrané, že bez úprav jsou jejich fotky nepublikovatelný :D (jistě není případ všech, ale ne každá má to štěstí)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam