• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Hezky jim po těch letech zhranatěly hlavy.
    Já to říkám pořád. Minecraft má na lidi špatný vliv!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TRAGED: Nevim, dál...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BURKHAR: Darth Vader a jeho obet z younglingu po 15 letech, neasi.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GREATDRAKE: Omáčka (přečíst bílý text zvládnu, ale Luka S. tam nikde nevidím) pls?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MLIKARNA: fuj ta hrubka, pardon
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MLIKARNA: tak asi nejde o prorez kostat tak jako skladku zbytecnosti misto nich
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: tak můžeme to povýšit i na další level a kategoricky prohlásit, že určití lidé by neměli mít zahradu, a/nebo by to, co mají, neměli a zahradu označovat :-D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    TOMBRIDER: celkem trefa ale my jsme naštěstí v původní zahr kolonii stranou toho hnusu :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MLIKARNA: Ležatej panelák? To bude Kamenice ne?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Ja mám v "supliku" jedno před a po, kde starou azbestovou chatu nahradil rodinný dům, stare ovocné a neplodné stromy jsem pokácel, stejně jako většinu puvodni květeny, jelikož se kopala jímka atd atd ale nechce se mi poslouchat debilni kecy za to, že sem porazil starej strom nebo nenechal původní chatu, která měla určitě větší "atmosféru" než novostavba. Kdybych napsal kde to je, tak my místní znalci reknou, že to je lezatej panelák a odsoudil sem se k dojíždění a moje děti mě za to budou nenávidět a tak :D takže tu vybleju OT sracku co nikoho nezajímá :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JAROUSH: kdyz je vule,tak problem neni nic. Zrovna vcera sem tocil se zemedelcem,kteremu vyvlastnili pozemky kvuli nove dalnici, ani se s nim nebavili, za 14 dni hotovo, cau ;)
    SITH
    SITH --- ---
    ZCR: ale pane kolego, nikdo přeci neříká, že máte držet hubu. Vyjadřovat se lze samozřejmě ke všemu, co vás napadne, ale jistě chápete rozdíl v tom, když někdo začne říkat, co mají mít určití lidé na svých zahradách :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já bych rád podotknul, že mně se taky něco líbí, a něco nelíbí.
    Aha!
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: taky jsou to jejich zásuvky, tak ať si klidně připojí fázi na kolík, když se jim to tak líbí, a ta nosná stěna by tam taky nemusela být, když překáží.

    Já naprosto chápu, že vkus je různý a že někdo chce užitkovou zahradu, někdo parčík. To ale neznamená, že k tomu výsledku lidé, kteří viděli nebo navrhovali tisíce zahrad, mají držet hubu.
    Já studovaný zahradní architekt nejsem, a proto kritizuju, co vidím, a poukazuju na to, co se mi nelíbí z hlediska estetického (absurdní množství kamene, nekoncepční všehochuť různých kriplkonifer, přehlcenost prostoru) i praktického (jestli mají děti, to bude bebínek, až se dítě na těch šutrech vymázne; a na údržbu to bude náročné absurdně - všechno bude potřeba stříhat; v těch puklinách a kamení se nevymýtitelně uchytí bejlí; trávník se neobejde bez chemické "pomoci"; černá krytina se bude v létě vyhřívat, šutry taky).
    Jestli se jim to líbí, no spánembohem a šáteček, ale spíš si naběhli na nějaké katalogové vidle.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vlevo dřevěný originál v Jičíně na výstavě, vpravo 3D tisk

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BLOWUP: to netusim, neznam ho
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    idealni adept na znovuobnoveni toku, stat nemusi nic vykupovat... ale udrzet to v tech meandrech da praci :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    87HIGHFLYER: tak jasne, Sith je preci odjakziva stoupenec law and order, to da rozum ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JONEZ1: evidentne regulovana niva kvuli poli, zahlid jsem to na mape, je to jizne od Brloha.
    dobu meliorace neznam, ale to suchy pole ukazuje, ze to nebyl tak dobrej napad.
    3851/10
    statni pozemkovy urad
    ZPF a RChU zaroven... a je to teda dlouhy jak tyden pred vyplatou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam