• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SITH: poté, co takovéhle fotky v zahraničí nafotilo několik fotografů za posledního půl roku, přišel čas, aby i nějaký český umělec začal být originální a vytvořil něco silného. a pěkně vykontrastoval, aby to vypadalo co nejhůř.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SITH: fotky jsou super, post-processing prisernej.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: víte co budeme fotit sparene prdele kamionaku. Jak mají drsnou praci...
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SITH: sorry, respekt maximální, ale kurva je to jejich práce...co lidi co dělají s piskovackama, nebo v létě na silnicích pokládají asfalt...takovejch oboru kurevsky drsnejch oboru,nebo jak se dekovalo kamionakum jak nám vozí jídlo, je to jejich práce je. Ma nám jich bejt líto?
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    SITH: Totalita!!! Ovce!!! Urcite umreli pod naporem CO2!!! Sdilejte nez to smazou!!!


    SITH
    SITH --- ---
    velmi silné fotky od https://www.facebook.com/david.neff.334
    Sestřičky po službě na ARO oddělení na koronu Na Bulovce









    TABBY
    TABBY --- ---


    Proslulá kavárna,později i penzion Nimrod mezi Kladskou a Marianskými lázněmi.Roku 1905 nechala vdova Luise Utschigová postavit na mýtině ve Slavkovském lese výletní kavárnu. 28. dubna roku 1907 byla otevřena a záhy se stala oblíbeným cílem pro vycházky v přírodě. Jedním z prvních slavných hostů, který kavárnu během svého pobytu v Mariánských Lázních navštívil, byl anglický král Eduard VII.Po roce 1989 byla kavárna zprivatizována, o několik let později přišel krach majitele budovy a začala postupná devastace.V roce 2018 byla tato proslavená kavárna zbourána. Zdroj.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MAR_TINA: na co obyvak, kdyz mas kichyn? asi neznam domacnost, kde by kuchyn nebyla srdcem domu :-)
    NAVRY
    NAVRY --- ---
    ANTONIN: zakázáno.. kým? manželkou/šéfem, nebo je pro to nějakej praktickej důvod? Já bych si je taky klidně vzal :)
    KEL
    KEL --- ---
    OMNIHASH: Ta zahrádka už zase jo a je to ta mnohem lepší než předtím.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KEL: to už zase funguje?
    KEL
    KEL --- ---
    Zahradní restaurace (dnes reklamní agentura) v Riegrových sadech sadech a okolí. 1966 a dnes.

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LA_BETE: už tu byla loni :-)
    [ TRISSIE @ PŘED A PO ]
    TABBY
    TABBY --- ---








    Zámek Miranda (Château De Noisy), další foto. Povídání na Wiki.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    TRISSIE: ukaž zahradu :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CERNAAMODRA: nikde neni psano, ze vsichni musi hezky bydlet. Ja jsem jako cerstve vystudovanej architekt mel vzdycky pocit ze nesmim dopustit neco osklivyho, ze je moje povinnost premenovat a kultivovat planetu, takrikajic blbcum navzdory. Dnes vim, ze jsou lidi ktery si to nezaslouzej, a ze by bylo plytvanim energii je o necem presvedcovat. Moje deviza je „chytremu napovez“, a kdyz neni schopen moji pomoc prijmout, je to jeho vec.
    BEDA00
    BEDA00 --- ---
    Přijde mi škoda přechodove listy v koupelně. Když to dělám celé znovu, přechod mezi dlažbou a parketou bych chtel mit přesně. Jinde lista není.
    ABE
    ABE --- ---
    KOPI: Kde jste pořizovali ty parkety? Dík
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: u vás by to šlo. Jen obývák by tak trochu zmizel :).
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    77WHITE: A pak jsou lidi, co ti řeknou, že maj doma parkety, ale ze vrzou a vubec a renovace by stala stejne jako nova podlaha z lina a lino je mnohem hezci a kdo s tim nesouhlasi je starej a nema vubec prehled co je moderni.
    KOPI
    KOPI --- ---
    S_O_U_L_MAN: reverzní dveře to samozřejmě řeši, ale musíš na ně mít rozpočet..:) dolištovat kuchyň,bál jsem se, že se upeče lednice.. Je to ikea a oni to maj i napsane v návodu, že nedoporučujou..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    JIMX: my máme malou samostatnou kuchyň a návštěvy mi do ní chodí sedět na IKEA stoličku, aby mi dělaly společnost, když ještě něco dodělávám :-)
    můj vysněný dům má obrovskou kuchyň s posezením, akorát že vzhledem k tomu, jak moc miluju tu "po" fázi zahrady, kterou jsme vytvořili, tak na jinej barák asi nedojde :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ANTONIN: dubovy prkety v AA kvalite muzou vyjit kolem 4-5k za metr (zalezi na regionu), plovoucku koupis za par stovek z bauhausu...:(
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JIMX: Takový sezení může být výhodný ve chvíli, kdy se na sporáku ještě něco dodělává, nebo je potřeba něco podat z ledničky, apod.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOPI: chápu, akorát by mi přišlo divný bejt tím, co bude sedět v kuchyni :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam