• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PEDRO: Uz to jde docela dolu:
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Jizerka / 24 hodin



    TABBY
    TABBY --- ---
     
    Do včerejška vs. ode dneška
    MCZ
    MCZ --- ---
    TABBY: Omlouvám se za svou OCD, ale proč jsou ty roky vyvedeny tak zvláštně? V obou případech ta třetí cifra nějak nepasuje mezi ostatní. Plus u toho druhého píšeš sám 2018.
    TABBY
    TABBY --- ---
    Kanté.
    2009 - From Garbage collector
    2018 - To World Cup winner

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SULTHAN: dělám... teda snažim se dělat Strongman sport, obecně cvičim od 21 (nějakých 20 let) z toho asi 5 vysloveně silově... po většinu doby cvičím s volnou váhou (činky, osy) neni třeba mi vyslvětlovat, že to jde zdravě, otázkou je, co je zdravě...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    LOPIK: mám modrou na vyhazovací kolena... na druhou stranu, od doby, kdy dřepuju (moje max je 270 kg - slabý) mi kolena drží jak nikdy...

    nemám kus klíční kosti a AC skloubení, nikdo nevěřil, že něco zvednu a vzpírám, takže modrá u vojáků je o tom, že člověk nikdy nechtěl žít rok v buzeraci a dělat ze sebe zelenýho kokota...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BUCCI: Tos mi připoměl jak u odvodů na vojnu většina těch gymnaziálních šampionů dostala modrou už v osmácti a to to nemuseli na nic ani hrát...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SITH: to neni jen o kulturistice, veškerý silový sporty jsou vysloveně nezdravý na klouby, úpony... ale nejen to, proč všichni fotbalisti po 50 (pokud se jich dožijou) maj nohy do O tak, že sotva chodí, že se spíš kolíbají, proč kolabují běžci apod.... dneska je nezdravý jen dejchat vzduch....

    ale je to póza, propagací pohybu se zamezuje globální problém s obezitou, civilizačníma chorobama a tak... takže momentálně je jakákoliv forma pohybu "zdravá"
    SITH
    SITH --- ---
    BUCCI: určitě. Jen je lehce bizardní to, že se tím nějak propaguje zdravý životní styl (sport+jídlo), ale pak týden zadržuješ vodu a po soutěži jdeš do mekáče sežrat tři cheeseburgery .)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    S_O_U_L_MAN:týhle změně fakt fandim, akorát na původní fotce je tam hodně velkej rozdíl k tý konečný... pro ženskou ve 40 udělat tuhle formu z tý původní, klobou kdolu...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    GRANTORINO: neni, sou ruzny kategorie, proste ruzny urovne nasvalenosti. Bikini, figure a physique. Takova ta typicka zenska kulturistika, kdy je cilem byt co nejvetsi a nejnasvalenejsi, uz temer vymrela. Pazderkova soutezila v te “nejnizsi” kategorii bikini fitness.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    AUDIAC: Tak mně je taky u prdele, jak někdo hází oštěpem, a stejně se někteří lidé pokouší s tím házet furt dál a dál, koho to zajímá.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ARGANNAH: Což mě přivádí na takovou spíš mluvnickou otázku - proč se vlastně na ty soutěže tak hyzdí, když se to vlastně nikomu nelíbí, narozdíl od jejich “přirozenýho” tvaru a stavu, kterej prostě je supersexy... nějaká snaha zapadnout mezi ostatní kulturisticky disciplíny?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Pořád tu nějak zaniká informace, že takhle ty holky běžně nevypadají. Soutěžní formu mají třeba pár týdnů max a jakmile je po soutěži, umejou ze sebe ten oranžovej humus a začnou normálně jíst a pít, velmi rychle začnou vypadat super.

    Já bych třeba tělo fitnessky mimo soutěžní formu fakt chtěla. V reálu je to nádhera.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZUULUU: ja obdivuju vuli se takhle vysekat a odvodnit.

    ale nelibi se mi to, neprijde mi to sexy a doma bych to nechtel. Nekdo rad vdolky, jinej zase holky.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ZUULUU:ne neprijde a hlavne si dovedu predstavit, co je zrovna za timhle prace. ale at mi nikdo netvrdi, ze nestojej o uznani a ty fotky jsou udelany a publikovany nak omylem:))
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    : tohle jsou standardní závodní plavky

    : je to o pořádnym kusu dřiny a vlastně i změně života (každej to hned pojí s bobkama, diuretikama aspol. ale v týhle kategorii to pro ní neni vůbec nutný, změna je vidět velká, i když je to tak do středu startovního pole...)

    : je to to samé, jen je to jiná kategorie, v každé kategorii se hodnotí trochu něco jiného, ale hlavička sportu je ta samá

    : zrovna Timka tu plastiku fakt má



    AMANT
    AMANT --- ---
    SITH: aha. tak proto se ty fotky nikde neukazujou, libi se to ji a to staci, to je cil.
    SITH
    SITH --- ---
    jinak zpět k tomu "fitness", abychom měli přestavu o tom, jak ty holky vypadají v civilu a co ze sebe musí udělat kvůli té soutěži

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam