• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    JASMINOVA:: skoda, ze obe fotky jsou tak "neostre". Predpokladam, ze ta rozplizla skrvna na televizi je Vladimir Vladimirovic. Treba se dockame jeste 2041 :-).
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    CHER
    CHER --- ---
    CORNELA: Ehtel je i na IG :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GRANTORINO: Skála je taky americký gotik? :)
    MEZZANA
    MEZZANA --- ---
    Orlík 26. 12. 2020 a 7. 1. 2021.





    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Ethel the Glamour Tort :D (kdyby chtěl někdo sledovat na fb)


    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO:

    American Gothic je obraz z roku 1930 od Granta Wooda ve sbírce Institutu umění v Chicagu .

    /Natalia Akovantseva - Dřevíčšká gotika 2016 olej na plátně 50x60cm
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---








    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: přesnější by pak byla ta jedna linie cajtů bez vybavení co stáli na schodech, ale to bylo až poté, co jsem tohle postovala.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KEL: no proto píšu Washington, ne Capitol. To že byla tahle ostrá ochrana památníku bez zastupitelů a kongres a senát hlídalo jen pár postarších policajtů je o to zajímavější rozdíl.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MONROE: vidíš, moje babi s dědou by mohli mít podobné fotky, brali se teda o rok později, v 53 roce :). Zajímavé je, že tehdy měla babička kytku z bílých šeříků a když jsme o 60 let později chtěli dle fotky nechat na výročí udělat stejnou, tak byl docela problém bílé šeříky sehnat, protože ještě zdaleka nekvetly a musely se objednávat kdovíodkud.
    MONROE
    MONROE --- ---
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    2017 / 2021
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Washington DC

    2.6. 2020



    6.1.2021
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZCR: Ruším dílnu po otci - mám jich plný šuplík. Když tak napiš do pošty.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZCR: tvoje záliba v přejetých hadech mě těší! keep up the good work!
    ZCR
    ZCR --- ---
    HNILOB: koukám i pro ručně sekané... já mám pro staré pilníky a rašple slabost a z blešáku jich mám zásobu... kolikrát málem století staré, a furt použitelné - jeden, tak 10 cm dlouhý plochý do špičky jsem zkoušel naostřit směsí kys. dusičná - kys sírová, a zabralo to báječně.
    Z jehlových pilníků si dělám miniaturní struhy.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZCR: třeba je to výstraha pro ostatní rašple:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam