• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    BURKHAR: Nesouhlas...Homework bylo super album, dost nadčasový a díky klipu k Revolution 909 jsem přestal dávat do špaget kečup... :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Promiň, že jsem zranil tvé tupé city! A přesuňme se klidně do pošty, nemá smyslu to tu zasírat dál. Pindíky si můžeme přeměřit tam.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: ale ty jsi mi nějakej rozumbrada, chlapečku. Šalamounovo hovno ke snídani sis jistě dal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Však si nad těma sračkama, které posloucháš, vymačkej pindíka. Ale nemluv laskavě o hudbě. Nevíš o ní ni zbla.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: sám jsi dechovka, dutej jak buben.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KID_MCHUTT: Tvoje stará je dechovka. Vnímání hudby je čistě subjektivní, s tím souhlasím, ale Daft Punk hudbu nikdy neprodukovali. Jenom stereotypní odpad, na kterej lůza a plebs slyšely. Hovna hovnům.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BURKHAR: nám se tvoje oblíbená dechovka většinově taky nelíbí a nebereme ti ji. Vnímání hudby je čistě subjektivní, se stimsmiř.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRK_R23: Etalon nevkusu. Gaussova křivka. Blbým se blbé líbí. Hudba je však ukryta jinde.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    BURKHAR: Sám si nudnej vole. Daft Punk - Alive je jedno z nejlepších živejch alb všech dob. Deska Homework hrála snad všude.¨

    Podle mě se spíš měli rozpadnout dřív a třeba nevydávat poslední desku :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NAPOSPAS: Ani pes neštěkne po tomhle nudnym popíku.
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    :(
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    GALERIE: Takhle vypadali slavní, když jim bylo 20! Poznali byste je? | FOTO 1 | Blesk.cz
    https://prozeny.blesk.cz/...d/837727/takhle-vypadali-slavni-kdyz-jim-bylo-20-poznali-byste-je?foto=0
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PATISLAV: k těm fotkám že starýho Proseka bys měl dodat ale i aktuální foto .... protože ten barák už tam zase stojí a ano z toho původního zbyla jen ta zeď kterou dáváš jako "po"
    NJAL
    NJAL --- ---
    CERNAAMODRA: "Proc jsem si ja nestastna nevzala Pistu Hufnagla Pepicka Zimu!" ? :-)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Moje trauma z pepicka zimy pochazi z historky moji babicky, ke ktere pry kdysi lezl oknem, ona mu nedala a pozdeji si vzala dedecka. A kdykoli byl v televizi pepicek, tak prislo zamysleni nad tim, jestli si vybrala dobre. Dědečkovi je 92 a jsou stale spolu :-)
    V3S
    V3S --- ---
    PATISLAV: no vidis, evidentne toho bude mit noveho mnohem vic, nez jen zahradku :)

    jinak z tohohle blaboleni za me vyhrava zlateho bludiskaka "pojdme se bavit o mem traumatu z pepicka zimy" :))
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    HONDZIQUE: strašidelný, to si ještě museli vybrat "normální" jméno a časem přestat mluvit lakotsky.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    Já sem osobně po kancly nebo nějakej market. V Libni je tohodle zoufale málo. Je to tam jak v nějakým hnusným zkanzenu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Já jsem teda jeden z těch, co tam dělali tu party, co postoval V3S a musim říct, že mě mrzí, že zmizel prostor s takovou aurou. To dneska už nevznikne samo od sebe. Něco, cos viděl u babičky v neděli odpoledne v televizi s přehozem. Místo, kde veselky začínaly ve 3 odpoledne a kde to vypadalo jak na mysliveckym bále. Jsem rád, že jsme tam tu srandu udělali a jestli mělo něco potenciál na nějaký hipster retro obrození, tak to byl tenhle dům a zábavy se zavíračkou v 10 večer. Dneska, jednou nohou v důchodu, mi to přijde jako skutečně perfektní koncept :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEVIL: lékárna funguje a vždycky mě ten původní regálovej systém, pořadač a pul dostanou. taky jsem chodil kolem stírky a koukal lidem na starý původní truhlářský dveře s uznáním. pěkně tam s tím komouši zatočili, to musela být vesnička jaxviň
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam