• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRAGED: jo tak, v deseti letech veku, no tak to je asi trochu hloubeji v case:))) to tam bejvalo jeste to kino.
    v ty vile je tedka naka firma, sem netusil, ze to bylo esesem:)) U Pujcovny vim, kde je, tam byl zadni vchod nasi zakladky Jindrisska a protoze detem se ma vstepovat prace s informacema a hledani souvislosti, pouzival se vyhradne jako vchod hlavni a tim druhym se chodilo jen prvniho zari:))
    tam bylo nejaky vypocetni stredisko nebo neco takovyho si matne vzpominam, to bylo tam?..a na rohu krutej pajzl, snad U posty se to jmenovalo, ale to si nejsem jistej, ja tam chodil jen dva roky, to bude vedet Hejsek:))
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AMANT: Jo, a ne pred 10 lety, ale kdyz me bylo kolem deseti, takze to bylo nekdy koncem 80's. Coz tedy pocitam uz vyplynula z duvudu, proc jsem tam byl.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AMANT: ! Mea culpa! Mel jsem na mysli Jetelku! ( Flajsnerka bylo centrum Mladych techniku pri SSM, ci jak se to jmenovalo a meli krouzek Karla, ac nas tedy pozdeji presunuli do U Pujcovny, ale zas to bylo blizko Arbatu na hranolky ;-) Na Jetelku jsem chodil do 602. ZO Svazarmu. (ano, te 602 :-), nejak se mi ty J-nazvy pomichaly!
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KOOTCHA: Jo to je fajn...taky premejslim nad podobnou boudickou...dik
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ANTONIN: Dík. Komplet to bylo do 10 000,- i s krytinou. Ale měl jsem levnější dřevo z pily.
    AMANT
    AMANT --- ---
    TRAGED: Juliska je v Dejvicich, jak je Dukly stadion..? ale pred 10 lety nevim nevim, to muselo bejt driv, na mapy.cz z roku 2003 se tam na letecky mape uz stavi ty novy domy. ale jinak to tam bejvaly slusny vysocansky stinadla:))
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    KOOTCHA: hezky, kolik te stal matros?
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Potřeboval jsem v našem minisadu nějakou chatku na vercajk a protože se mi žádná nelíbila a jsem děsnej jude, co nemůže jít jednoduchou cestou, tak jsem si ji postavil.




    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOOMIX: Podchod naprosto klicovej pro zachovani, desivejsiho mista v Praze snad neni :-) Obzvlast, kdyz jsem si jim v cca 10 letech zkratil cestu z Julisky na autobusna Vysocanske, protoze se mi nechtelo slapat do kopce na Prosek. Na druhe strane se mi otevrela realita asanace starych Vysocan. Fakt pruchod do jineho sveta. Neskutecnej zazitek. Nikde nikdo, jen ja a stare polorozborene cinzaky s "otevrenymi" stenami, skrz ktere bylo videt do koupelen a obyvaku, kde mistama byl jeste i nabytek. Uzasny, postapokalipticky zazitek.... a zadek jsem mel teda stazenej neskutecne. :-)
    SM3
    SM3 --- ---

    V3S
    V3S --- ---
    no jo, kdyz se snazis bejt vtipnej nakym umolousanym fousatym vtipem, jemuz repostovani na fb vepsalo jpeg kompresi vrasky do tvare, a nikdo se nesmeje, tak je to urcite tim, ze nam covid sebral nadhled ... tomu se zas smeju ja! :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ATUARFIK: nauč se počítat
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    VON_GILOTINE: tohle je aspon ta verze s vtipem
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MART1NKA: To se tvar a obsah té díry za dvacet let ani nehnul? Hm...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    22DAEMON: to je tak marnej a plytkej kyc, ugh
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    A ešte jedna. Na oboch je rovnaká osoba (Kylie Jenner) týdeň od seba. Aneb ako si celebrity platia vlastných paparazzi.

    DELVIT
    DELVIT --- ---
    MART1NKA: A to se ještě vedoucí prací v Japonsku omlouval, že jim to trvalo tak dlouho.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    TOOMIX: Ten prý ponese artefakty. Velmi smutná situace. Praha potřebuje víc ocelových nástupišť.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam