• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: Tak a tohoto tu bude tak za rok plná mhd :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAMARIX: tohle má základní výhodu, že když kadeřník umí vnimat tvar hlavy a obličeje, tak tímhle učesem jde moc hezky opticky modelovat. imho to nebude fungovat na jemnych vlasech a rovne vlasy je potřeba vlnit a čerchrat, aby vypadalo dobře.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    GRANTORINO: Na mě to půspbí tak, že takovým těm "normálním" holkám to pomohlo, udělalo je to zajímavější a takovým těm "typickým krasavicím" (tomu co je obecně vnímáno jako ieál krásy, byť každý má samozřejmě jiné osobní preference) to spíš uškodilo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    V3S: jj, tohle schema je spolehlivej zpusob jak vydelat penize. Velkej pozemek v dobry ctvrti se starou vilou, tu zboris a postavis tam nekolik objektu s modnim designem a luxusnima bytama. Ty se daj prodat skoro za jakoukoli cenu protoze ta poloha je na tom vsem to nejcennejsi.

    Jakkoli ty novy projekty nemivaj spatnou uroven - nakonec jde o segment kde chces co nejvyssi cenu - tak ve srovnani s tema starejma objektama to pokazdy dopadne spis rozpacite.
    V3S
    V3S --- ---
    asi je dobry vedet, ze objekt byl dlouhodobe opustenej, bydleli v nem naky peneri, ktery si tam udelali ohynek, doslo k pozaru a propadu strechy (je to videt na satelitnim snimku pred demolici) ... barak to byl krasnej, clenitej, predstavoval jsem si bydleni v nem pokazdy, kdyz sem sel kolem ... ale asi zvitezili ekonomicky zajmy, tohle asi chtej lidi, ktery jsou ochotny dat 350k mesicne za najem, vedlejsi dum je dost podobny

    nasel jsem jeste dalsi ze stavby
    Výstavba 2 vil - Juarezova a Goetheho | BAU-STAV a.s.
    https://www.baustav.cz/en/projects/135-construction-of-two-villas-juarez-and-goethe.html
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    V3S: cool! Šumperák s výhledem na čtyřkolejnou trať za cenu nový Fabie měsíčně...
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    V3S: Bleh. Z tohohle mi je vždycky fakt smutno. Typicky případ, za prachy si vkus nekoupíš
    V3S
    V3S --- ---
    Novakova vila / Vila Juarez a Goethe (Praha 6)



















    src: prazdnedomy.cz, vlastni zahradka, google street view, mapy.cz

    Juárezova, Bubeneč - Praha 6 | Pronájem, Rodinný dům 6 + 1, 539 m2
    https://www.svoboda-williams.com/pronajem/rodinne-domy/detail/38278-juarezova
    https://www.svoboda-williams.com/pronajem/rodinne-domy/detail/38279-goetheho
    Vila Juárezova, čp.428 | Databáze domů s historií
    https://prazdnedomy.cz/domy/objekty/detail/5121-vila-juarezova-cp-428
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ja tam naprosto nechapu tu snahu schovat vsem tem zenam celo a to zkracovani. Uz jenom z toho nazvu vychazi ze vzadu ty vlasy maji byt dlouhe
    GREW
    GREW --- ---
    MADCAT: A jeste sou ty ofiny navic "zubaty".
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Můj pohled mužské části zdejšího zvěřince: u pár z nich bych řekl šul nul, vypadají jakž takž i po zásahu, ale většinou se mi ta změna nelíbí. Mně se ale obecně tak nějak nelíbí ofiny, a už vůbec ne, když jsou nahoněný až skoro ze zad nebo odkud, a ještě uměle nafoukaný do objemu. To bude takhle vypadat do prvního nasazení čepice, pak bude po srandě.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    NELLAS: Keď má niekto vlnité vlasy, tak to môže podporiť vlnu a vyzerať dobre aj bez údržby. S rovnými vlasmi ak niekto nechce kulmovať denne to bude vyzerať takto.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NELLAS: tak si myslim, to bude pul na pul,
    ono to ty vlasy zvedne, navic jsou prostrihany, ale casem asi lehnou stejne;

    Ale mela jsem na hlave presne toto asi pred ctyrmi lety, ofinu, dlouhe vlasy po stranach a vlasy vzadu na kratsi do toho.
    To se mi povedlo jednou udelat na hlave vzadu celkem brutalni nerozcesatelny dred, ze uz se s tim nedalo nic delat
    (mam takovy hodne jemny vlasy, a kdyz se to zacucha, tak dredy rozcesavam z dlouhych i po umyti treba nebo po spani),
    tak jsem to v zoufalosti ostrihala vzadu na tech asi deset cm a mela jsem presne tenhle vysledek a vsichni si mysleli,
    ze je to schvalne a popravde mi to hodne chvalili jeste asi pul roku az rok, nez mi to dorostlo :D
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Tak ty posledni se zubatou ofinou urcite ;)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    imo to sedlo všem, u některých to pomohlo výrazně :)
    CADDY
    CADDY --- ---
    NELLAS: to je věc druhá a nedovedu posoudit :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CADDY: Ještě by to chtělo porovnání v běžném provozu, ne jak to vypadá pět minut po zastřižení a profi vyfoukani...
    CADDY
    CADDY --- ---
    GRANTORINO: tohlle je super, vypadaji moc dobre...narozdil od takovych tech fakt ofin naprosto narovno zastrizenych na hladkych vyzehlenych vlasech :)
    DEJLIC
    DEJLIC --- ---
    GRANTORINO: naprosto super!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    OMNIHASH: Ofina se střihá z přední části vlasů, tohle ve většině vypadá, že je to sčesaný až z půlky hlavy (hlavně u třetí fotky), tak možná proto to dostalo jinej název.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam