• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GECKO
    GECKO --- ---
    JASMINOVA:
    PALEONTOLOG: Tady https://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/krelov-sesunuta-zed-20210515.html je víc fotek z toho zásahu hasičů. Vypadá to, že jde o proluku po zbouraným domě (na druhý straně je zeď sousedního domu zakrytá plachtou) a výkop pro základy nového domu. Podle fotek ta zhroucená štítová zeď základy spíš nemá než má, na jednom místě je vidět, že pod těma cihlama pod úrvní terénu je pár placatých šutrů a mezi nima hlína. Udělat podle toho štítu v celý dýlce hlubokou rejhu mohl jen nemyslící magor. Teď budou stavět barák i sousedovi.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JASMINOVA: heleď, dejme tomu, že prováděli zemní práce v souladu se stavebním povolením, ale ta zeď prostě nebyl způsobilá se udržet kolmo. stav kce měl zohlednit majitel a měl vznést připomínky při stavebním řízení.
    nakonec když se kope u existující spáry, musí se jít na stejnou úroveň kvůli přitížení. je možný, že těžiště současné kce prostě leželo mimo základy. to zborcení při ochranném pažení jek dokazuje katastrofální stav
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    PALEONTOLOG: Netroufám si tvrdit, jaká byla hloubka základů, ale pokud by si k projektu přizvali rozumného statika, udělali by nejdřív sondu, jak na tom ty základy jsou a pak by jim statik určil jak se bude postupovat. Tohle se prostě stát nesmí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JASMINOVA: zjevně to podkopali, ale ta zeď měla teda na mále tak či onak
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Fuhrmannova textilka na Cejlu v Brně... černobílá bude zřejmě po 2.světové...


    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    TANGERINE: jaký je věkový rozdíl mezi tebou a mámou v době pořízení fotografií, prosím?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    HWLLFFRDD: o pár dnů později

    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    TANGERINE: ty jo, cením věrnost kompozice :-D a moc gratuluju! podoba neuvěřitelná, u obou
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TANGERINE: ne, to není možný, tomu nevěřím.. takhle si nemohla vyrostout
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TANGERINE: jeste tatu by to chtelo :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    máma a já/já a syn :)

    HANELA
    HANELA --- ---
    V3S: jak píše BLOWUP, byla to vilka s obrovským pozemkem, tedy obrovským na pražské poměry.

    Opuštěná byla déle, než zamýšleli, proto se tam nsatěhovali bezdomovci. Dlouho nemohli dostat stavební povolení kvůli snad nějakým nesmyslným překážkám, pak zase nastal stavební boom a nebyla vhodná stavební firma.


    V3S: a jestli to tam znáš, tak majitelé už vlastní vily postavené stejným konceptem kousek dál, na křižovatce s Českomalínskou.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---

    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MCZ: Ta poslední verze jí ubírá hodně krásy.. jinak deska s Davidem Byrnem u nás hraje dodnes :).
    MCZ
    MCZ --- ---
    Dneska vyšlo její nové album, takže...

    Annie Clark / St. Vincent

    2009 (pravděpodobně):


    2014:


    2014 jsem těsně prošvihnul, o rok později na Colours už měla zase tmavé vlasy (to jsem ji viděl poprvé a začal poslouchat):


    2017 (ta druhá fotka je homage pro obálku německého Rolling Stone):


    2021:
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JONEZ1: viz moje odpověď tady ALENNAI.
    JON: Nechtěli. Myslím, že to ale fakt není důležité v PŘED a PO.

    Jeli zájem o další krmení, tak tady: (sorry, vizoska je v hnusokompresi):
    Šatny v soukromé základní škole.
    JON
    JON --- ---
    ALENNAI: proc pod tim umyvadlem nakonec neni taky ta cerna deska jako na vizualizaci? To imo dobre "vystavovalo" ten ohrivac - a davalo to tak trochu lepsi smysl.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    ALENNAI:: Diky za info. Osobne mi ta cerna stena s jednou polickou na nadobi prijde hrozne ponura, tak me zajimalo, pro koho je to urcene.
    NIKDAS:: Zrejme ten ohrivac vody je jejich produkt a kvuli tomu ma byt videt, nebo jedna deska navic uz byla "nad rozpocet", jinak si to nedovedu vysvetlit :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam