• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISSIE: jo ten sifon se bude dobre cistit.... :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TRISSIE: to chápu, ale přesto mi přijde že to vede trochu divně. - ta trubka vede místo je zdi a dolů a do zdi, ke zdi a dolů pak nahoru pak vodorovně a pak teprv do zdi?
    FAITH
    FAITH --- ---
    TRISSIE: Preto mam vnutrajsok skrinky do U, ale aspon tam nemam take sialenstvo, ktore ti vo finale tiez zabera miesto a ta skrinka nemoze byt tak hlboka.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HEJSEK23: je to stažený co nejvíc dozadu, aby zbylo maximum prostoru ve skříňce pod tím. Kdybys to táhl normálně rovně, tak středem skříňky vede koleno a dělí vnitřní prostor na půlku.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KALHOTKA: sice to nebude vidět, ale to nemění nic na tom že je to šílenost. btw. nemáš tušení proč tam někdo vyrobil ten nesmysl?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GECKO: já měla tak poloviční nános v jednom svém nájmu.
    A něco podobného jsem uklízela u bývalého po jeho sestře. Ta "vanička" pod hořáky byla plná omastku. Nezapomenu, když jsme to drhli a ona prošla kolem se slovy - nějak na to nebyl čas, no. Ale díky. Bydlela tam tři roky a za tu dobu neumyla sporák ani jednou.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GECKO: škoda, že nemám před a po po našich prvních nájemnících. Když jsme si převzali byt zpátky, byla jsem přesvědčená, že se jim povedlo nějak zničit sklokeramickou desku, protože na ní nebylo ani jedno kolečko.
    No, o dvě žiletky ve škrabce později jsem je našla!

    TLDR - některý lidi jsou neskutečný prasata.
    GECKO
    GECKO --- ---
    MOODYCAT: Namočit něčím agresivním a horkým, chvíli počkat a pak tu horninu mechanicky... škrabkou na sklokeramický desky nebo i pružnějším nožem... oškrábat a pak znovu namočit a pak drátěnkou.

    Mě spíš fascinuje, že existují lidi, co to nechají dojít takhle daleko.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    MOODYCAT: neco na zpusob toho hydroxidu ... ono to dost funguje na jakoukoliv takovou podobnou spinu. Idealne hodne horky, nechat pusobit, vzit neco jako dratenku, pokud se bojis poskrabani tak bych na to vzala nejakou prirodni, případně skrabku na sklokeramiku. A opakovat klidne 2x. S tim hydroxidem to jde fakt vsechno hodne dobre i bez toho, ze by clovek musel nejak extra tlacit.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SARAJ: Tak to potrebuju vedet, jak udelala.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    RAB1T: sorry za offtopic, ale pripomnelo mi to, kdyz mi tu plynari prijeli menit sporak. Jeden z nich ho odtahl od steny a zacal se hlasite smat. Sel jsem se schvalne podivat co ho tak rozjarilo - to ,co jsem videl, vypadalo jako by clovekovi, co to kdysi zapojoval, dosly rovny trubky, protoze vzdalenost cca 1,2 metru byla preklenuta surrealne vypadajici soustavou kolinek:)
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KALHOTKA: Sorry ale ten odpad pod umyvadlem je strašné peklo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HWLLFFRDD: taky to můžou bejt malý písmena. Vc Vt Ot Oc
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    HWLLFFRDD: Finština (google translator):
    vasemmalle - vlevo
    oikein - vpravo
    työntää - tam
    előre - vpředu
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NELLAS: A teď to mají chudáci umytý :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HWLLFFRDD: To bude něco jako horní levý, pravý, dolní levý, pravý hořák. Jen nevím, jakou řečí :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    SARAJ: Co je sakra to VC V+ O+ OC za kód, nemůžu to prolomit
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Queen of cleaning, aneb slecna co chodi zadara uklizet lidem byty. Pro nektere z nas velice uklidnujici pred a po:D


    SMETY
    SMETY --- ---
    NANTHEI: Jo, navíc někdo je schopnej na to hodiny koukat na netu, žejo SMETY... :-)

    Nebo třeba na tohle, ať nejsem OT https://www.youtube.com/watch?v=_Qjp5V5rWkg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam