• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Ještě někdo má doma odpady?

    Zpátky k tématu: nejoblíbenější YT kanál našich dětí :)

    1920s Dayton Train Restoration - Antique Locomotive
    https://www.youtube.com/watch?v=A1UtyH38kkU
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    GUMBA: Rozhodně to potřeba není. V koupelnovém umyvadlu nemám ani sítko a po nějakých osmi letech jsem se ze zvědavosti šel podívat do sifonu a ten byl čistej. 2x krtek za tu dobu a pohoda.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    GUMBA: PROBOHA SMAŽ SE!
    ZCR
    ZCR --- ---
    GUMBA: ano
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GUMBA: ano.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GUMBA: tak občas ti tam něco spadne, co bys chtěl vyndat, ale...
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    GUMBA: ano
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Ono je potřeba čistit sifon v koupelně i jinak než tam jednou za čas nasypat hydroxid? Vážně tu někdo čistíte sifony rozebíráním?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BLOWUP: moje skříňka to není, takže to, jak se bude čistit sifon v ní, je mi vcelku fuk :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TRISSIE: Hm, pokud si nebudete tu skrinku truhlarit sami, tak nejspis stejne ta skrinka s tim normalnim odpadem bude pocitat a bude uvnitr rozdelena. Moje nevyzadana rada nez to tou skrinkou zakryjete by byla ten sifon predelat tak aby se dal lip cistit, imho neni otazka zda, pouze za jak dlouho to ocenite :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISSIE: vysvetlujes logiku ukrajinskych remeslniku...? :D :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HEJSEK23, VYHULENY_UFO: já netvrdím, že je to nějak extra chytré řešení, ale vysvětluju tu logiku za tím.
    druhá verze je, že někdo udělal díru na blbém místě, a celé to je důmyslný nápad, jak to zakamuflovat :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MOODYCAT: sorry za OT, ale všechno vyčistíš tou spravnou chemií... Doporučuju, necháš to působit 20 minut a pak to jde celkem snadno samo dolů

    https://www.vmd-drogerie.cz/grilpur-cistic-trub-a-grilu-gel-500-ml/?gclid=EAIaIQobChMI1KnHxfuE8QIVGciGCh3QbACBEAQYBSABEgKmDfD_BwE
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRISSIE: jo ten sifon se bude dobre cistit.... :D
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TRISSIE: to chápu, ale přesto mi přijde že to vede trochu divně. - ta trubka vede místo je zdi a dolů a do zdi, ke zdi a dolů pak nahoru pak vodorovně a pak teprv do zdi?
    FAITH
    FAITH --- ---
    TRISSIE: Preto mam vnutrajsok skrinky do U, ale aspon tam nemam take sialenstvo, ktore ti vo finale tiez zabera miesto a ta skrinka nemoze byt tak hlboka.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HEJSEK23: je to stažený co nejvíc dozadu, aby zbylo maximum prostoru ve skříňce pod tím. Kdybys to táhl normálně rovně, tak středem skříňky vede koleno a dělí vnitřní prostor na půlku.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KALHOTKA: sice to nebude vidět, ale to nemění nic na tom že je to šílenost. btw. nemáš tušení proč tam někdo vyrobil ten nesmysl?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    GECKO: já měla tak poloviční nános v jednom svém nájmu.
    A něco podobného jsem uklízela u bývalého po jeho sestře. Ta "vanička" pod hořáky byla plná omastku. Nezapomenu, když jsme to drhli a ona prošla kolem se slovy - nějak na to nebyl čas, no. Ale díky. Bydlela tam tři roky a za tu dobu neumyla sporák ani jednou.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GECKO: škoda, že nemám před a po po našich prvních nájemnících. Když jsme si převzali byt zpátky, byla jsem přesvědčená, že se jim povedlo nějak zničit sklokeramickou desku, protože na ní nebylo ani jedno kolečko.
    No, o dvě žiletky ve škrabce později jsem je našla!

    TLDR - některý lidi jsou neskutečný prasata.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam