• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    TAKAK: tak, a ještě přidat rozhovor s majiteli těch aut, kteří tam předtím poměrně v klidu parkovali, a teď musí parkovat někde v chlupaté prdeli na předměstí...
    TAKAK
    TAKAK --- ---














    BERRY
    BERRY --- ---
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LU_TIEN: Volby 1976 ano ano ano!

    Ten parchant si připravoval půdu ke zvolení už v sedmdesátých letech!
    LU_TIEN
    LU_TIEN --- ---
    Já, moje babička a naše pracovní teamy. S babičkou jsme zachyceny ve stejném věku a obě s drdolem.

    COOLER
    COOLER --- ---
    a ještě mezi fotošopama:

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GREW: Jo, to bylo tenkrat spousta mrzeni od "Oktavkaru", ze ted Felicie vypada tak jako ten jejich korab :-]
    GREW
    GREW --- ---
    Tak aby se to trochu vyrovnalo. Skoda felicia pred a po faceliftu (modernizaci). (vlevo hatchback pred, vpravo combi po)

    ESTEN
    ESTEN --- ---
    MLIKARNA: tady byly sracky vzdycky :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Tohle auditko je samo o sobě takový před a po, dřív tu byly fotky a teď jsou tu sračky!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FALLENANGEL: To je před nebo po?
    AMANT
    AMANT --- ---
    GANDHI: takze zluty se delaly jen rapidy jo? zajimavy, jeden zrekonstruovany nam tu obcas jezdi kolem:)
    MATT
    MATT --- ---
    TARMAQ: Nedokážu to vysvětlit, ale můj mozek háčky a čárky občas přidává i tam, kde nemaj bejt. děje se mi to když píšu na klávesnici i tužkou.

    a abych nebyl offt přidávám kočíčku ;)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    THAIGRR: to mi neco pripomina

    Internetem koluje nové logo Škodovky. Má to ale jeden háček. Nepochází ze ŠKODA AUTO. – POOH.CZ
    https://pooh.cz/2021/02/06/internetem-koluje-nove-logo-skodovky-ma-to-ale-jeden-hacek-nepochazi-ze-skoda-auto/

    06/02/2021
    ...
    Na Linkedin k tomu Pavel Jína, tiskový mluvčí a PR manažer ŠKODA AUTO Česká republika říká: Tento údajný návrh loga, který se v těchto dnech objevuje na českém internetu, nepochází ze ŠKODA AUTO. Jako firma s ním nemáme nic společného.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GREW: Později se však ukázalo, že logo kolující po internetu nemá s mladoboleslavskou automobilkou nic společného. „Škoda nebude komentovat spekulace týkající se dalšího vývoje své korporátní identity. Nicméně údajný návrh nového loga, které se nyní objevuje na českých i zahraničních internetových serverech, nepochází z naší společnosti,“ vysvětlil Pavel Jína z českého zastoupení značky Škoda.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    CROMWELL: A krmí se žlící.
    GREW
    GREW --- ---
    DAVE8452: Zajimalo by me, jestli designer, co delal ten novej navrh vedel, ze to logo je okridleny sip...
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NANTHEI: nejlepší je "poraďit", to přece nemůže být překlep, napsat ď už vyžaduje práci..
    DAVE8452
    DAVE8452 --- ---
    THAIGRR: Meteorit padající do misky :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JAMILLOS: a máš v tom úplnou pravdu, já se s tím setkávám pořád. Pro rusackomily a příznivce zemana jsem vitac, pravdolaskar nebo Pražská kavarna. pro příznivce pirátů, 99 pohlaví a vitace jsem zase nacek a fasoun, a tak bych mohl pokračovat. Taky mě to štve, protože ve skutečnosti je většina lidí málo vyhraněných a žádný extrém nevyhledavaji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam