• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jamie Lee Curtis

    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Jedeme selebrity?


    FAT
    FAT --- ---
    MART1NKA: Pořád má šmrnc!
    👍
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Ale pěkná je stále, hlavně se z ni nestala plastická stvůra
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ILLUZE: Actually

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    To je jen ILLUZE!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    JAKE_UP: ....a ze jsi vegan :-)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já jezdím 99 % času sám a ještě ze svého klimatizovaného vozu pořvávám na zapařený lidi v socce, že dělám crossfit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    VOZKA: Já svojí Teslu posílám prázdnou na autonomní výlety!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ANDY_WARHOL: ja jedu v aute z 99% sam a nic spatnyho na tom nevidim. Do mesta s nim ale jedu tak dvakrat za rok, ponevadz mesta nemam rad a vickrat do nich dobrovolne ani nejezdim - krome cesty do prace, samozrejme, ale tam mam svoje osobni parkoviste a ve meste kde pracuju zacpy de facto neexistujou :) Predstava jak mi nejakej mladej smrad kterej halt bydli u zastavky tramvaje chce predepisovat jak smim pouzivat autak nebo motorku je legracni :))
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ANDY_WARHOL: On chce říct, že do práce máš jet sockou a pak si zajet pro materiál až z domova zvlášť
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ARGANNAH: je to pěkný, toť vše. Má druhou stranu doba pokročila natolik, že se většina drahokamů dá vyrobit a koupit za zlomek ceny.

    Laboratorně vytvořené drahokamy | Eppi.cz
    https://www.eppi.cz/napoveda/laboratorne-vytvorene-drahokamy
    AMANT
    AMANT --- ---
    ANDY_WARHOL:
    A k tomu samozřejmě řeším to, že bych se cestou udusil, pokud by mě někdo nutil mít náhubek. Možná ve vlaku by to nikdo nechtěl, ale já bych musel pak jet ještě metrem a o tom dost pochybuju.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    AMANT: tak až mi přivezes bez auta deset pytlu cementu 30km, tak ti dám za pravdu. Jinak kvakas nesmysly. Miluju lidi, co nepostavili ani psi boudu, co po se po normální práci flakaj, mi budou vyprávět něco o pohodlí.
    Ty po práci makáš a stavíš? Pochybuju, takže lenoch si akorát sám. Každý hada podle svy planety. Saloni kokoti bez vázby na reálnej život maj potřebu kadrovat ostatni.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    77WHITE: z Prahy jsem se odstěhoval mimo jiné proto, protože se tam život pro mě zhoršovat.
    Teď jedu obcas ze středních cech do práce a vozím si materiál na dodělávám věci na baráku. Co na tom nechápeš?
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    Prosimvas..klidne me zabanujte, ale uz se na ty kecy vyserte. Ja sem lezu jem kdyz vidim ze tu je neco zajimaveho +neco. Kdysi to tak bylo. Pojdme to vratit do normalu. Je tu primo diskuze na kecy o tomto.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    ATELIER: Ja vim, par lidi co velky byty na Vinohradech znam, a to ze nemaj kde zaparkovat z Hornbachu je fakt nepali. Maji k tomu totiz srovnatelne velky a drahy domy za Prahou s garazema pro pet mercedesu.
    AMANT
    AMANT --- ---
    GECKO:ano, protoze podsouvat kadrovani a odesilat v rit je elegantni retoricka figura.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam