• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RUTHLESS: staci ji drzet tak, aby byla ziletka vicemene kolmo ke kuzi a netlacis smerem na plet. S novou ziletkou to jde velice snadno.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ESTEN: Mám ziletkovou britvu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    RUTHLESS: musis ji nejdriv umet opravdu nabrousit, to je ta hlavni veda :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TABBY: tu lamazunu sem dostal jako dárek.. za ty prachy je to dost děsivý, to dřevo holítka je nekvalitní..
    SM3
    SM3 --- ---
    V3S: Já břitvu používám už pár let, tu s výměnýma čepelema/žiletkama, tedy spíše obholuji vousy. Ty delší zakracuji strojkem/nůžkama a hlava jde strojkem nakrátko už pár let... V podstatě by se zvládlo vše jedním strojkem, ale (standardně) jednou týdně mě to nezabije. Kdybych to musel upravovat každý den, tak bych to asi lehce přehodnotil ,))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Proto byl holič vždycky člověk, kterého chovali všichni v úctě.
    DIVER
    DIVER --- ---
    RUTHLESS: já jí mám doma. a ještě jsem nenašel odvahu! asi oprávněně :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    V3S: Já jsem britvu zkoušel. Několikrát. No… long story short. Jsem rad, ze ziju.

    Kdyby někdo vedel o někom, kdo mě to v Praze naučí, budu rad!
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    HOWKING: a já si říkala, že by Jágr začal zpívat...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    V3S: Marian Gold (forontman Alphaville). Asi znáš Forever Young, nebo Big in Japan.
    V3S
    V3S --- ---
    HOWKING: kdo to je?

    se divim, ze se jeste neprihlasil nikdo s britvou nebo pripadne naky drsny zalesak s nozem ... ;)
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    RAGNAROK: Muz ma na xichte stetiny jak kartac na boty a holi se zastrihovacem chlupu pro hrubosrsty psy :D
    GEGE
    GEGE --- ---
    RAGNAROK:
    LOPIK: jestli mate silny a husty vousy, ktery rychle rostou a navic nedostatek casu, tak to naprosto chapu, ze jste presli na elektricke reseni. Me staci, kdyz se oholim jednou za 5 dni :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAGNAROK: Přesně - tohle je pečlivě střežený tajemství výrobců holicích potřeb. Hlavně to oholíš asi tak 5* rychleji a se 100* menší bolestí, než čímkoliv jiným... Když chceš jó do hladka, tak pak si můžeš hrát s žiletkama nebo tím debilním strojkem jen na fousy..
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GEGE:
    Pritom si staci koupit zastrihavac na vlasy za 1500 na nabijeci baterii (pouzivam 5 let). Clovek se s tim ostriha a oholi za 5 minut skoro po slepu). Zadny srani se ziletkama, penou, vodou po holeni a jinejma zbytecnejma kundovinama. Driv jsem pouzival Merkur od Solingenu a to bylo kazdejch 14 dni voser nejmin na hodinu oholit ty draty.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    IF_: evidentne prestal fetovat
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    GEGE
    GEGE --- ---
    VYHULENY_UFO: Chapu, spatne jsem to formuloval, mizi moznost vyberu. Vzpominam si, ze Teta i DM driv nabizeli vic variant od vice vyrobcu, ted je to prave treba jen Astra nebo Wilkinson. Parkrat jsem nekoupil ziletku ani ve vetsim Tescu nebo podobnem supermarketu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GEGE: oboustrane ziletky jsem vzdy nakupoval v drogeriich, teta je ma dodneska a rozhodne nemizi.... spis jde o to, ze je mivaji u pokladny, asi aby je lidi nekradli.
    GEGE
    GEGE --- ---
    TABBY: pravidelne se bavim s majitelem obchodu, ktery nabizi takovehle holitka a prislusentvi. Ten pan mi rikal, ze nova vlna enviromentalismu a veganstvi mu trochu nahrava. Lamazuna to ma za nesmyslnou hipsterskou cenu. Pritom je to reseni, ktery obecne stoji mene nez plastovy holitka. Potesilo me, ze treba i v Bezobalu si clovek uz par let koupi holitko a ziletky, zatimco v beznych drogeriich ziletky spis mizi. Btw jeho partnerka pouziva holitka na intimni partie a je s tim velmi spokojena, neni to jen vec pro muze.

    Pridavam "PO" k Astre: Nástupnická značka žiletek, která se vyrábí v městečku Jevíčko v České republice na místě, odkud v roce 2003 Gillette přesunul výrobu žiletek Astra do svého závodu ZAO v Petrohradu.


    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    TABBY: Ja si poridila tohle holitko tak tri-ctyri roky zpatky. Chce to trochu cviku nez se clovek nauci s tim oholit nohy bez 10 reznejch ran, ale je to ve vysledku levnejsi (holitko stalo asi 600, baleni ziletek tak 20Kc a jedna vydrzi v klidu pres mesic, kdyz ji otocis) a ekologictejsi, protoze nevytvaris plastovej odpad. Az se divim, ze se toho hipstri nechytli driv :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam