• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    UKC Articles - PHOTOGRAPHY: Three Generations on Wall End Slab
    https://www.ukclimbing.com/articles/photography/three_generations_on_wall_end_slab-13760?

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dávám to znovu, FYX neumí rotovat správně obrázky.

    Burkhar 18 let vs. Burkhar 38 let. Až mi z toho málem vypadly oči z důlků.


    77WHITE
    77WHITE --- ---
    RUTHLESS: staci ji drzet tak, aby byla ziletka vicemene kolmo ke kuzi a netlacis smerem na plet. S novou ziletkou to jde velice snadno.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ESTEN: Mám ziletkovou britvu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    RUTHLESS: musis ji nejdriv umet opravdu nabrousit, to je ta hlavni veda :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    TABBY: tu lamazunu sem dostal jako dárek.. za ty prachy je to dost děsivý, to dřevo holítka je nekvalitní..
    SM3
    SM3 --- ---
    V3S: Já břitvu používám už pár let, tu s výměnýma čepelema/žiletkama, tedy spíše obholuji vousy. Ty delší zakracuji strojkem/nůžkama a hlava jde strojkem nakrátko už pár let... V podstatě by se zvládlo vše jedním strojkem, ale (standardně) jednou týdně mě to nezabije. Kdybych to musel upravovat každý den, tak bych to asi lehce přehodnotil ,))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Proto byl holič vždycky člověk, kterého chovali všichni v úctě.
    DIVER
    DIVER --- ---
    RUTHLESS: já jí mám doma. a ještě jsem nenašel odvahu! asi oprávněně :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    V3S: Já jsem britvu zkoušel. Několikrát. No… long story short. Jsem rad, ze ziju.

    Kdyby někdo vedel o někom, kdo mě to v Praze naučí, budu rad!
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    HOWKING: a já si říkala, že by Jágr začal zpívat...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    V3S: Marian Gold (forontman Alphaville). Asi znáš Forever Young, nebo Big in Japan.
    V3S
    V3S --- ---
    HOWKING: kdo to je?

    se divim, ze se jeste neprihlasil nikdo s britvou nebo pripadne naky drsny zalesak s nozem ... ;)
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    RAGNAROK: Muz ma na xichte stetiny jak kartac na boty a holi se zastrihovacem chlupu pro hrubosrsty psy :D
    GEGE
    GEGE --- ---
    RAGNAROK:
    LOPIK: jestli mate silny a husty vousy, ktery rychle rostou a navic nedostatek casu, tak to naprosto chapu, ze jste presli na elektricke reseni. Me staci, kdyz se oholim jednou za 5 dni :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RAGNAROK: Přesně - tohle je pečlivě střežený tajemství výrobců holicích potřeb. Hlavně to oholíš asi tak 5* rychleji a se 100* menší bolestí, než čímkoliv jiným... Když chceš jó do hladka, tak pak si můžeš hrát s žiletkama nebo tím debilním strojkem jen na fousy..
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GEGE:
    Pritom si staci koupit zastrihavac na vlasy za 1500 na nabijeci baterii (pouzivam 5 let). Clovek se s tim ostriha a oholi za 5 minut skoro po slepu). Zadny srani se ziletkama, penou, vodou po holeni a jinejma zbytecnejma kundovinama. Driv jsem pouzival Merkur od Solingenu a to bylo kazdejch 14 dni voser nejmin na hodinu oholit ty draty.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    IF_: evidentne prestal fetovat
    HOWKING
    HOWKING --- ---

    GEGE
    GEGE --- ---
    VYHULENY_UFO: Chapu, spatne jsem to formuloval, mizi moznost vyberu. Vzpominam si, ze Teta i DM driv nabizeli vic variant od vice vyrobcu, ted je to prave treba jen Astra nebo Wilkinson. Parkrat jsem nekoupil ziletku ani ve vetsim Tescu nebo podobnem supermarketu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam