• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    V3S
    V3S --- ---
    OMNIHASH: jsi mi pripomnel kozubovu hlasku ze serialu skoro na mizine ... "a vedi vubec ty prazaci, ze se v ostrave uz 25 let netezi?"

    ale jinak je to gaychat hroznej ... patek prisel necekane brzy
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    THAIGRR: Ja se celou dobu tesim na nejakou sex scene s Ciri, ale pak mi doslo, ze je to zvraceny, protoze je porad jakoby jeste dite.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BURKHAR, DIVER: tak jestli za tohle všechno může tejdenní pobyt v Ostravě, je nejvyšší čas zavízt jí desetimetrovou vrstvou navážky z nejbližší haldy!
    DIVER
    DIVER --- ---
    NELLAS: aha, tak to chápu, že tobě se do Ostravy moc chtít nebude :) jen mě pobavilo těch pět pič v jedný větě - to dokáže fakt jenom ostravák :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    NELLAS: Ale jen v Ostrave.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DIVER: Takže to opakované pičování do pošty a výzvy, ať nejsem piča, byla jen taková lehká společenská konverzace a přání dobrého dne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: ale stejně mě to na ten týden v Ostravě navnadilo :)
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    DIVER: ne. je to pořád kokot.
    DIVER
    DIVER --- ---
    zase jako za tohle si BURKHAR: klidně zaslouží devět bodů z deseti. pobavilo :)

    "Doporučuji týdenní pobyt v Ostravě. Pak ti piča, pičo, nebude do piče připadat, pičo, jako sprosté slovo, pičo!"
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    Cirilla Fiona Elen Riannon

    LOGO
    LOGO --- ---
    WRNQ: jo, třeba si nasekat dřevo na topení, bude mu menší zima v chatrči a třeba bude aspoň jeden den plivat trochu míň :b
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    WRNQ: Jen ho nech. Náhodou, ten člověk je takovým krásným případem pozitivního hovada. Já jsem třeba hovado negativní, se mnou je to horší. :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Kdyby se všichni lidi na nyxu chovali jak tady tenhle filozof z chatrče, tak už to tady dávno hoří v plamenech pekelných.

    Drž chvilku pysk a běž dělat něco opravdovýho, pls.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NOIK: To dřív pošlu fotku tebe s kulema PŘED a za minutu bez PO.
    NOIK
    NOIK --- ---
    BURKHAR: tak až budeš v tý urně tak sem hoď svojí fotku před a po
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SCHWAB: Už mám dva roky podepsanou kremaci, žádnej masovej hrob se konat nebude. Instrukce, kde mě vysypat a urnu rozmlátit palicí, jsou u notáře. Takžá já su klidné.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    THEFLON: Kdepak, takhle to nefunguje. Kdybych umřel, přidával bych těm idiotům procenta. A to nechci.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: když ho to zbaví 65-70% idiotů, tak ho furt budou obklopovat ti 0-65% a 70-100%. :P
    a to je uplně nejhorší možnost, kterou mu nabízíš :D
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    SCHWAB: Chápu kam směřuješ...třeba bude po smrti uložený do masového hrobu 😉 A jen idiot může predikovat, kolik procent idiotů ho v ten moment obklopí.
    Ale pokud to bude pouze 65 - 70% idiotů z celku...tak si vlastně polepší. Nemyslíš SCHWABE? 😄
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    THEFLON: jakože ho po smrti bude obklopovat ještě 35-30 % idiotů, kteří ho obklopují teď?? ty vole, to bych nechtěl... to je peklo!

    a vůbec, vy idioti, naučte se rozdíl mezi 10% a 10 %.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam