• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NANTHEI: děkuji :)

    SN0WCRASH: díky, broušeno na 180 a pak food Safe danish oil
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MLIKARNA: je hrozně pěkná!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Omlouvám se za zprznění takovýho kusu dřeva, jako poleno určitě vypadalo líp a mohlo udělat spustu parády, beztak z ty misky nebudu žrát...

    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MORIARTY: koukej se všem omluvit za rekonstrukci kuchyně!! Ta stará s těma vitrinama, nerovnoměrnejma skrinema byla mnohem hezčí, navíc ne tak stará!! A vůbec, na co si to tu na nyxu hraješ?? Novou pěknou kuchyň tvl!! Beztak tam ani nevaris denně nebo nepečes koláče na trhy! HANBA!
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    NEI: no, puvodni kuchyn byla nudle, ve ktery nebyl ani stul, ted mame luxusni misto, kde se naji sest lidi. Hlavni bylo zbourani pricky a spojeni dvou mistnosti, to ta 25 let stara (a hnusna) linka s prohnilou pracovni deskou nemohla prezit :-)

    TOMBRIDER: Liberecky truhlar https://www.kuchynehavelka.cz/, ale ty barvy maji urcite vsude jinde. Stačí, aby jejich designer měl vkus. A rady můj navrh designerka úplně předělala a udelala dobre, je to hodne prakticky
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LUSINDA: vidíš, a já naopak znám jen velmi málo těch, co denně NEvaří. Asi jinej oddíl.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NEI: digestoř tam vidím (odlesk pod hranou skříňky), otevřené poličky v kuchyni mám a používám (už v druhé) a vyhovuje mi to, takže osobní preference, a většina lidí má v kuchyni věci, které se používají výhradně sezónně a které je potřeba někde skladovat a fakt není problém si na ně vzít štafle.
    nezávidíš, jen nejsi schopná pochopit, že jiní lidé fungují v jiných situacích.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TRISSIE: asi mě tu místní taky umlátí mínuskama....ale já třeba nechápu ani měnění celé kuchyně po XY letech. Navíc neznám moc lidí co fakt denně vaří. :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: až u vás nainstaluji xxxl babybox? :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: proto zatím nebourám zdi a vyčkávám :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ENDER: a přitom stačí jedno z toho zase vyřadit ;)
    ENDER
    ENDER --- ---
    Myslis si, ze mas velkou kuchyn, pak si poridis deti, kavovar a kuchynskyho robota a zjistis, ze mas malou kuchyn...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NEI: tys nikdy nevařila s dětma, co?
    kuchyň pro jednoho a kuchyň pro rodinu se liší dost zásadně, co se potřeby pracovní plochy týká. Mám perfektní kuchyň, moji dohromady čtvrtou a druhou, kterou jsem si navrhovala sama, takže už jsem měla vychytané, co a jak potřebuju. A byla jsem vždycky nadšená kuchařka i pekačka, vaření pro hodně lidí included.
    jenže s těma dětma to prostě nefunguje. Kdybych se stejným prostorem pracovala dneska, strhnu zeď a právě otevřu kuchyň do obýváku, protože by to znamenalo víc pracovní plochy.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    NEI: Co je? Ses špatně vysral?
    VOYAGER
    VOYAGER --- ---
    PREDSEDA:
    NEI:
    mince ma vzdy 2 strany
    urcite to bylo veselejší
    pricka je pryc - vůně a mastnota se bude snadneji šířit
    pokud se kuchyn zvetsila neco jineho se zmensilo
    mne by treba zajimalo jak se bude utirat prach hlavne nad troubou - neb tam neni na to moc prostor

    ...myslím ze vetsinou o tomto rozhoduje zena :) nebo se v tomto pripade pletu ?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    NEI: dizoš... Já tam vidím zbourání příčky a zvětšení pracovního místa na dvojnásobek
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MORIARTY: Od koho máte kuchyň? Ta barva je skvělá.
    TAKAK
    TAKAK --- ---
    Detroit, Michigan, USA

    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Něco neválečného. Šest obrazů z mého letošního února.

    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Spálené stromy, zničené domy a zátarasy. Podívejte se, jak ruská invaze změnila ukrajinská města | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/rusky-vpad-na-ukrajina-valka-rusko-invaze-ukrajina-fotografie-fotky-bombardovani_2203041147_pik
    XSTANG
    XSTANG --- ---
    Ukraine conflict: Before and after images reveal Russian destruction - BBC News
    https://www.bbc.com/news/world-europe-60610840
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam