• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    RUTHLESS: využívalo se cca před 2 lety na akci Letní kino na střeše NGP. Bohužel do NG nikdo moc nechodí a NG má slabou propagaci mimo uměnímilovnou bublinu. Do veletržáku chodili davy jen do kavárny....a tu už myslím taky zavřeli.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    V3S: chapu to dobre, ze stejne pocha je tam i ted, ale nijak se nevyuziva?
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    KAIAFOX: řekla bych, že to jsou reklamy firem, které v paláci měli nějaké zastoupení. (po dobu veletrhu)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    V3S: OT.. tenkrát byl taky slušný vizuální smog, tedy nic nového pod sluncem.
    V3S
    V3S --- ---
    Veletrzni palac a zahradka na strese

    1928







    1974



    soucasnost



    src:
    Fotky: Tak vyhořel Veletržní palác. Hasiči neměli dost vody - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/foto-vyroci-pozaru-veletrzniho-palace/r~84fcde6c223511e48975002590604f2e/
    https://twitter.com/cesko365/status/1501453995734454275
    SPOTTER
    SPOTTER --- ---
    SWITCHMAN: jmenují se Melta a Karo.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Kurva

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NICOLLETTE: Já doufám, že MORIARTY už prozřel a tu kuchyň spálí. Tu další si už snad zařídí tak, aby se to Nei a Harantovi líbílo. Jinak to prostě nemá cenu!!!
    Kejh.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    MORIARTY: Pardon, Amant a Nei se dali na výrobu kuchyní, nebo jak tomu mám rozumět? A ty sis dovolil udělat kuchyn u někoho jiného?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SWITCHMAN: ser na prodej ptáků, nabídni kurz výroby ptáků
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    TAMARIX: .. moc děkuji za laskavá slova! .. btw nožičky jsou hřebíky také z těch palet.
    mm.. ad flér, jako asi proč ne, jen myslím, že kdybych vzal v potaz, kolik to vezme času a vynásobil to nějakou "normální hodinovkou", tak to za tu cenu asi stejně nikdo nekoupí.. ale.. proč ne. Zkusím tam jednoho udělat a dát, třeba se nějaký blázen najde. Díky za tip .)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    SWITCHMAN: Jsou naprosto nádherný! A ty nožičky! :-) Udělej si profil na Fleru a rozjeď to ve velkém!
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    ..takový práce... přitom taková blbost.. .)
    Miluju tvořeníčko z odpadu.. zde to byly ty patky z rozbité europalety. Občas se tam najde tvrdé dřevo s krásnou kresbou.
    Dárečky pro sourozence (máme ptačí příjmení)

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LORD_DE_SEIS: urcite se shodnete no, urcite najdes par dalsich debilu, co o ergonomii vedej hovno, ale tvuj perfektni for jim bude znit v hlave celej tejden.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Já bych šel ještě dál - řekl bych, že je ta pravá chvíle na debatu ohledně uspořádání příborů v příborníku - snad se shodnem alespoň na tom, že vidličky musej bejt uprostřed... problém očekávám u nožů a lžic... někdo preferuje nože vpravo, někdo zase vlevo... každopádně kdo to má jinak než já, je dement
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MORIARTY: a muzes teda seriozne sdelit, jaky vyhody ma ta "nova" kuchyne vuci ty stary? ja zadny nevidim. chtel jsem to psat hned, jak jsi to sem daval, ale pak jsem si predstavil vsecky ty stale stejny nyxacky pici nadrbany na hadku, jak se sem slitnou a rozbalej paletu od "zavidis" po "dulezity je, ze se to libi jemu" a podobny moudry hovna a vykaslal jsem se na to.

    nicmene - i takovej designerskej ignorant jako ja vi, ze kuchyn ma mit nejaky ergonomicky usporadani. ty ses tady akorat pripravil o velkou plochu mezi drezem a plotnou, nejspis s tim, ze ti to vynahradi ten pult naproti...no, preju ti, abys to nemusel jako nekdo predelavat furt dokola.
    hezky to je. ale uzitny nebo uzitecny ani nahodou. je to tak 2-4 roky, co tohle tema na nyxu hrozne frcelo, ergonomie usporadani kuchyne. asi te minulo, skoda. takze za me je to pravda, tou rekonstrukci jsi nic neziskal, naopak, ztratil jsi tu jedinou vetsi pracovni plochu, kterou jsi na ty hlavni casti mel a korunuje to lednice na druhy strane kuchyne. v PRED bych si s chuti neco ukuchtil, PO me sere uz jen od pohledu, jak je to to debilne usporadany a ucel nechapu.
    EETEE
    EETEE --- ---
    TRISSIE: Tomu se prostě nedá dát paleček... :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    myslím, že jméno ani kontext tentokrát netřeba...



    zdroj: [NE7RA @ 3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Winter War 2.0]
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Britská královna s dalšími králi a královnami

    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    MLIKARNA: a já se s tím seru na P320 a ty to máš hezčí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam