• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ARGANNAH: no to jsem se snažila naznačit, ale zjevně se to musí říct jasně a naplno :))
    LOGO
    LOGO --- ---
    ARGANNAH: já nevylučuju, že tam nikde žádnej plast není. Pouze to pro moje mužské nezkušené oko není evidentní. Nevidím tam plastový figury. Možná Angelina je poloplastová.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LOGO: Což říkáš o fotkách, kde se to plastikami, liftingy a botoxy jen hemží. Jen samotná Angelina Jolie do toho už vrazila tolik, že by se z toho dala financovat válka na Ukrajině
    LOGO
    LOGO --- ---
    GRANTORINO: však tam píšu, že si nedělám iluze. Ale pokud jsou tak jsou právě evidentně udělaný s mírou. Není to vidět a není to hnus. Potom proč ne. Co oko nevidí ...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LOGO: dobře udělané zákroky jsou obvykle ty, které nejsou poznat a s mírou :)... Což jaksi neznamená, že nejsou...
    LOGO
    LOGO --- ---
    LOJZEE: nedělám si úplně iluze, ale je fajn, že tam někdo umí stárnout se šarmem a grácií, že to nemusí nutně znamenat útěk pod skalpel a jehlu a botoxem a vzhled paňácy z výlohy.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Docela by mě zajímala historie toho konkrétního místa - ty solitérní činžáky vypadají, že tam byla v plánu nějaká bloková zástavba (?), ze které pak sešlo, viz současnost. Nevíte k tomu někdo něco víc?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Woodturning black walnut beautiful bowl made of 18 pieces
    https://youtu.be/7_mS-Wc852o


    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    Podolí
    1923
    2022

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Před a po vyslovení jednoho kouzelného zaklínadla, které fakt funguje!
    people react to being called beautiful
    https://www.youtube.com/watch?v=aW8BDgLpZkI
    BERRY
    BERRY --- ---
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    VXP: Focena z protejsiho rohu a (nevim proc) otocena…ok, tim bych to uzavrel

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PEDRO: jj, akorat ta fotka po je horizontalne flipnuta (nejspis proefektni srovnani) - je tam citelnej napis sport, kterej je horizontalne obracenej
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    VXP: Nejsem teda zrovna expert na Kyjevskou architekturu, ale druha fotka je z opacneho rohu budovy. Jmenuje se to Retroville, na jednom boku ma stavba vykus a proto se zda z boku uzsi, muzes si to najit na google mapach…takze si ty svoje “znicene” uvozovky strc kamsi..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VXP: tady u zdroje se muzes zapojit do diskuse

    https://mobile.twitter.com/Fbeyeee/status/1505911315122081796
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    GIINGGER: neposílám tyhle věci přes charity a velký organizace, mam tam od manželky část rodiny a několik kamarádit strongmanů a trenérů, všechno řeším přes ně, protože sami hodně pomáhají na místě
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    BUCCI: Muzes poslat penize UKR ambasade nebo dokonce armade aby si ty naboje koupili, to je tak jedna z mala veci co se ted da delat :/
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    VYHULENY_UFO: Strašný, ani tomu nemužu dát plus... spíš poslat klukum na Ukrajinu nějaký náboje...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Kyjev.

    Pred prichodem ruskeho sveta


    Po prichodu ruskeho sveta
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    V Rusku je Divoký anděl hrozně populární, tak nejspíš chvěla vydělat nějaký děngy.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BERRY: Ja jsem z těch trans už tak zblblej, ze dle toho textu jsem si říkal, ze asi je v nějaký fázi mezi a chce obe pohlaví. Vůbec mě nenapadlo, ze někdo prodeje text google translatorem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam