• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LORDPEET: ... a nyní nasleduje debata o tom, jak většina mužů, co proklamuje ženy bez makeupu, nepozná jednoduchý denní základní makeup... Což je samozřejmě v pořádku. Jak píše KAIAFOX: existuje celá řada nenápadných líčení, která třeba jen sjednotí pleť. A rozdíl je velký.
    Jen je úsměvná ta proklamace, že zásadně ženy bez mejkapu a pak to ani nepozná :)))
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    LORDPEET: Tuna toho být nemusí. Dnešní make-upy/ korektory/ atd. dokážou sjednotit pleť i ve velmi malé a nenápadné vrstvě. Paní by nemusela mít vyloženě kouřové stíny a umělé řasy, ale upravené/ucelené obočí a rty dokážou opravdu hodně pozvednout celkový vzhled.
    U všech to nemusí být hned "omítka", ale třeba jen potřeba vypadat upraveně ;).
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LORDPEET: to je technicky správná poznámka, to se vizažistce moc nepovedlo, dost chyba s tím krkem.... Jinak se mi to líbí na večerní akci třeba jo. Denni makeup to asi není.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZANGWIL: ta fotka za mlada vypada jak bracha Teda Bundyho
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DELVIT: vypadá jak seriový vrah, kterému se na to ještě nepřišlo. Na té fotce z mládí, teda, abych to upřesnil a nebyl za králíčka :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jinak mně osobně ta paní přijde v pořádku. Netuším motiv té přeměny, třeba si to chtěla jen vyzkoušet a pak se vrátila být zase hodnou babičkou, treba si nepřipadá pěkná a takhle se sama sobě líbí víc, kdo ví. Vždyť je to úplně v pořádku. Nejsem úplně zastáncem silného makeupu, jsem ale zastáncem, když se žena cítí dobře.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MAR_TINA: to je pěkný, jak si v tom každý projektuje něco jiného :) já to třeba pochopil tak, ze tou fasádou nemyslel nic osobního, jen spíš poznámku typu "tvoje máma je"... ano, byť infantilní, má to úplně jiný význam, než někoho urazit.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: u ni je to predstupen ,,musim mit vzdy pravdu"
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KOPRETKA: mea culpa! bylo to jine ID.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    ZANGWIL: jak blb už vypadal před...není divu co se z něho stalo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NANTHEI: odpovědět někomu ty "slovo, které použil" je postup, jak ho shodit, nic jiného.
    ZANGWIL
    ZANGWIL --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NANTHEI: Na vyjádření individuálního pocitu, dojmu, kterej nemá za cíl uzarit nebo ublížit, ale nic konfrontačního podle mě neni. Jako sorry, ale ve výměně A: "to se mi nelíbí" B:"no to ne, to je teda úplně v pohodě, ty XY" je ta druhá část úplně zbytečná.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ja tam vidim Maciuchovou a jima me nostalgie z Lucie postrach ulice
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SALVATOR: jj, já se "zastávám" paní, o níž někdo uvede, že po proměně vypadá jak megera s fasádou na obličeji, ale můj post je konfrontační :D ok, I rest my case.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NANTHEI: Ne, nejen na tom, jen sem to uved jako konkrétní příklad, jinak mi to vyznívá poměrně konfrontačně celý ¯\_(ツ)_/¯
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SALVATOR: předpokládám, že celý tvůj post je založený na té domnělé urážce vůči Nellas. ale výraz "ty + zopakuju slovo, které člověk použil a mně se zdá mimo" je úplně běžný a sám v sobě žádný význam vůči němu nenese. kdyby použila králíček, napíšu "ty králíčku" - taky bys mě tady umravňoval za "ten tón"? bohajeho...

    GREATDRAKE: sám seš strašidelnej. tvůj odpor k make-upu znám velmi dobře, ale ta paní za tvoji předpojatost fakt nemůže.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    FRENNET: hele tak prrr já se divila tomu ventilku na nose...))) ne vlasům..
    A tím bych to ukončila, nebo přesunula jinám... ju?
    N_I
    N_I --- ---
    DOUPLE: nojono, kazdej ma obdobi kdy tolik nebeha..:)
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Jan P.
    2012 - 2019 - 2021

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam