• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ZCR
    ZCR --- ---
    PREDSEDA: (já hluboce nenáviděl znělku ke Zpívánkám - ten činaný folklorismus byl k zblití... a to jsem rád zpíval!)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TAJEN: todle jsem jako malej vžycky k smrti nenáviděl, už jenom proto, že jsem nevěděl, jestli na tom obrázku je chlap nebo ženská
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    DIVER: psst... zapomels na
    Nedělní chvilka poezie - znělka
    https://www.youtube.com/watch?v=UhqtahICH2s
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DIVER: a mladej Jarda Pavek, co se otravi praskama kvuli ucitelce ve Vesnicce strediskovy, to je vojin Manas z Tankovyho Praporu!:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    The Boys a Xena

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CUKI: a občas to spláchne tsunami nebo vycucne orkán, nebo se ze sopouchu utrhne svah a atol se rozpadne.
    CUKI
    CUKI --- ---
    VERCA_ZABA: Nechci to zlehčovat, ale některé věci jsou úplně mimo nás, některé částečně ovlivňujeme a některé zcela.

    Korálové ostrovy nikdy neměli dlouhého trvání. Navíc je tam v okolí vysoká vulkanická a seismická činnost. Vedlejší Tuvalu to pocítilo před pár měsíci:
    Tohle:
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/turisticka?x=-175.3932394&y=-20.5442608&z=14&l=0&base=ophoto

    byl donedávna jeden velký ostrov...

    To, že pod vlivem Putina zmizí za mnohem kratší čas velká část Ukrajiny už nikoho moc netankuje.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    DPMAN: v 95 letech...

    DPMAN
    DPMAN --- ---
    Když běžel ten Vinnetou. Sam Hawkens - Ralf Wolter. Tehdy 37 let, letos 95.

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    XMEDA: Já z toho byl jako dítě zmatenej, myslel jsem si že to je nějakej záměr, jako pohádkovej efekt, spolu s těma bizarníma kulisama který ani vzdáleně nepřipomínaj realitu. Pak začaly frčet telenovely který vypadaly velmi podobně, lidi se na to dívali jakože je to normální a nikdo o těch efektech nemluvil, což zmatení taky nepomohlo.


    VON_GILOTINE:
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    muzete to nekdo repostnout? karkulcino DI je mocne
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Hlavne nechapu jak nekdo zvlada koukat na ten prisernej obraz plnej optickych vad na temer kompletni studiovou televizni produkci te doby. Radsi ty starsi veci toceny na film nebo i cernobile, nez ty fialovy kontury na vsem, psychedelicky efekty, ujety rozpity barvy, nulovy kontrast a dynamicky rozsah.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JAROUS04: asi to byl on, ale hned mi naskočil Gabo Zelenay :D
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    DIVER: sportovní přenosy s tím "Slovákem" každou neděli
    KAROL POLAK?
    DIVER
    DIVER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: "já jsem dycky milovala české studiové psychopohádky"

    nevím, jestli to bude správně seřazený, ale jako husákovo dítě mám nauseu/dávení/nevolnost a tak ze:

    - "studiových pohádek" (asi zejména)
    - dechovky, se zaměřením na Pepu Zímu (jednou jsem u toho asi hodinu šukal, protože jsem nedosáhl na ovladač. divná zkušenost)
    - sportovní přenosy s tím "Slovákem" každou neděli. asi fajn týpek, ani nevim to jméno, ale fakt mě ten sport sral, takže ho s tím mám spojenýho.

    a ještě bych asi něco našel, ale Jů a Hele mě třeba bavili :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: nevim kdo je kaluz, ale predpokladam, ze si dokazes cenu za vilu na plazi toho resortu, jehoz jmeno vidis na fotce vizitky najit na booking.com behem minuty sam :). Je to cena bez letenek businessem samozrejme.:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    COMMANDER: lol, tak to se trochu omlouvám :)
    mám kolegu, jehož rodině sezral kurovec les. no a děda, kterymu to formálně patří, tam zase nechal nasadit smrky :D nikdo to nebyl schopnej dědovi rozmluvit, děda je idiot. nebud jako děda:)
    jinak tahle "skladba" dřevin si o pruser říkala sama.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DIVER: já jsem dycky milovala české studiové psychopohádky. tahle je vlastně o závislostech
    DIVER
    DIVER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: hustý, fakt. a nekecám. naposledy mě podobně dostala proměna toho sympatickýho týpka ze Sněženky a machři.

    víc mě ale fascinuje, že někdo zná pohádku "O houslích krále snů z roku 1987" :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nedávno jsem s překvapením zjistila, že ten mládenec z pohádky O houslích krále snů z roku 1987 je mladý Miroslav Hanuš

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOUDY: ne, v poho. Jen těch 600k ti můžeme nebo nemusíme věřit. Kaluža vždy dokládal i skeny účtenek...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam