• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MOODYCAT: cool, diky, asi jsem blbe koukal

    MOODYCAT: jak jsem psal, dva stoly jsou nove, zbytek je z jinych kancelari

    CUKI: jak jsem psal, stoly uprostred nam nevyhovujou ze stylu pouzivani kancelare... Do toho proskleni se otevira rack, tam nic byt nemuze
    Je to zatim jen zakladni vybaveni, kytky, obrazy a jiny veci si tam urcite daji obyvatele dle vlastniho vkusu po nastehovani
    Pouzite veci z inzerce by byly super, ale tezko sezenes komplet takovy, aby to k sobe pasovalo a bylo to vhodnych rozmeru
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: A vy jste btw ten nabytek kupovali za penize nebo jste to dostali ponejakem zrusenem kanclu?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nechtěli byste se s tím vybavováním kanceláře přesunout třeba do kecací diskuse nebo někam úplně jinam?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    THAIGRR: Jakoze IKEA podle tebe nema psaci stoly nebo obycejny policovy skrinky? Vzdyt toho maji hromady.
    Psací a počítačové stoly - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/cat/psaci-a-pocitacove-stoly-20649/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: epoxid tam je cirej na stabilizaci belu :)
    THAIGRR: tenhle stul byl asi za 150k :)..kancelarskej stul kup dubovou sparovku a k ni nohy :)..neni potreba mit kancelarskej stul z exotickyho dreva imho.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MOODYCAT: co si představuješ jako normální ikeu? zběžně jsem na to koukal a mají jen nějaký super přepičený sestavy s šuplíkama, poličkama a dalšíma nesmyslama... ale jestli něco mají, tak se opravdu rád nechám poučit

    77WHITE: stoly jsou 80cm, to ti pak zbyde na každě straně 95 cm a pořád nemáš kam dát 3. stůl
    420 cm na délku ano, ale v jednom koutě je regál/dveře, v drhém rack a ve třetím výběžek = v nejlepším případě by měl každej 120 cm pracovní plochu (kam potřebuje umístit víc než klávesnici a jeden šanon
    100-200 tisíc :D já na to měl necelejch 20

    KOUDY: za kolik mi z toho uděláš kancelářskej stůl a šuplíky? :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo, mně se to líbí. Žádnej debilní barevnej epoxid a vynikne kresba dřeva.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: OK, zadání je zadání.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HUGH_BOYLAN: tyjo asi to bude tim, ze majitel nechtel, aby jeden clovek sedel o 20cm bliz stolu nez druhej.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    HUGH_BOYLAN: ale prdlajz, tenhle stul je naopak mnohem hezci a praktictejsi nez nejaky hipstersky "live edge" kraviny
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: Proč jste nezachovali původní tvar? Tohle vyloženě bolí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jedna 3.5m dlouha fosna kostaricke paroty pred a po.

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    MAR_TINA: programatori nepotrebujou dejchat
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOODYCAT: Ne, chci tím říct že to jsou celkem nelidsky podmínky ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Chces rict, ze jsem snad stejne velka jako kun :D?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    THAIGRR:
    Ja bych stejne preferoval centralni stul, 120 je na misto na zidli vic nez dost, obzvlast kdyz kolem nebude nikdo chodit. Vyhodou je, ze ma kazdy vyhled a muze komunikovat z oci do oci, prijemny na psychiku a i prakticky vzhledem ke kabelazi.

    Nicmene s tou delkou je v pohode i podel jedne steny, 420 je spousta delky na tri pracovni mista. Podelny usporadani by zase umoznilo pouziti nastavitelnejch stolu a trochu vic customizace. Sjednocena odkladaci stena vcetne tech velkejch beden na te protejsi stene, treba i s malym posezenim abyste si mohli dat na chvili pohodu. Takova vec nemusi stat miliony, cela kancelar se da vybavit za 100-200 tisic na urovni.

    Muze se to zdat jako spousta penez, ale preci jen v tom prostoru travis vetsinu aktivniho zivota. Vypada to, ze se zivis/ zivite nejakym IT, takovy penize sou kolikrat stezi jeden dva platy a dost mala polozka v rozpoctu firmy. Protihodnotou je pak spokojenej zamestnanec, co tam travi cas rad a nema tendence se rozhlizet po jinejch pracovnich prilezitostech...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOODYCAT: Ty vole můj kůň má dvakrát větší box :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Nene, ale prevlikame se tam spolecne, abys svym stehnem nenarazila na cizi hlavu je docela narocny.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MOODYCAT: ale na něm nepracujete! Doufám, že tam nespíte naráz.
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    THAIGRR: Za me je to celkem smysluplny umisteni pracovnich mist pro 3 IT lopaty, nemyslim si, ze by to nekdo zvladnul nejak lip :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MAR_TINA: Asi ti nebudu rikat o nasem lekaraku 2,5x1,6m pro osm lidi…:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam