• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: ty dveře sis měl nechat;)
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    CORNELA: Prosím, nekrm to.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Ať nejsem mimo mísu:

    Jinak slova Váni po tom co se stalo:
    "Je to na hovno, když přijdeš o takový materiál."

    Není nad milovníky zvířat...

    O tom kolik do toho zvířete vrazíš to není.

    Ona je na to dokonce i diagnoza.

    MATT
    MATT --- ---
    CORNELA: takže jednu absurdnost obhajuješ zas jinou absurdností?
    já měl babičku. všechny její děti chtěli, aby se dožila stovky. ale ona se v 99 oběsila na radiatoru. tolik asi k tý tvojí pěči.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TRISSIE: Tyhle konkrétně to už nenajdu, typicky to ale bejvaj pády z výše nebo bouračky na motorce, jednou jsem to viděla po úrazu koncem hasičský hadice
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: co se té lebce stalo?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    To jsou vlašáky naložený na ořechovku hodinu a měsíc poté. Je to taky zajímavý téma. Jakej alkohol je dobrej? Dávat skořici a další koření? Cukr? Co zdravotní účinky požívání ořechovky? A kontroverzní téma: Co chudinky veveřičky a sýkorky, když jim oškubu nezralý ořechy?

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ULO: Pokud je rec o tom co jsem tu postoval, tak to presne tak je. Zadny dalsi geotextilie nebo cokoli dalsiho uz se tam nedavaji. Je to specializovana firma ktera dela jenom to, pro kone ktery stojej mnohonasobek toho co Cornela za rok vydela, jejich majitele jak se zda obavy ze by jim to nejak skodilo nemaj :-)
    Ale co uz, zijeme ve vesmiru kterej neni perfektni, jsou horsi veci.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    … a co takhle už jít do píči?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TRISSIE: Vpohodě, já zase najdu ustreleny obličeje a nohy, to mělo dycky úspěch
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Jezis dete uz s geoskou do prdele, kdo ma kvuli vam furt hledat fotky vykoupanejch zvirat :-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Jinak protože mě tohle téma zaujalo, jsem si včera přečetl několik článků a prací na téma zlepšení toho povrchu a nikde nepsali o tom že by tam měla být geoška na kaši. Naopak se dává v celku, případně plastové "rohože". obojí jde po té vyndat a vcelku zrecyklovat.

    Jen ta guma se používá více jako drť. Ale našel jsem i použití gumy v celku do podloží pod písek. Takže moje myšlenka evidentně nebyla taky úplně mimo mísu.

    Vážně přemýšlím o tom kolik plastových brček a tyčinek do uší, tihle koňaři musí používat a odhodit je do přírody aby to bylo větší zlo, než tohle.

    Jenže brčka jsou v EU strictly prohibited zatímto tohle se označuje zeleným pojmem uprecycling :-D
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Zase budu trochu rejpat, ale je otázkou jestli jsou takové disciplíny pro ty koně vůbec vhodné. Vůbec mi vadí že "šlechtíme" zvířata (nejen koně), jen kvůli tomu aby měli nějaké NÁMY POŽADOVANÉ vlastnosti.
    My se nestaráme o jejich dobro, ale o to aby my jsme z toho měli prospěch.

    Takové lidi já nemám ve škatulce milovníků zvířat.

    Je to jen můj soukromý názor, ale já si myslím, že kůň na naší planetě není proto aby byl otrokem zvrhlých choutek lidí.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Drezura parkur tvl, to uz snad radsi medveda na motorce v cirkuse nez tyhle aristokraticky mrdky.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    MORGYSZ: jednoduse, lidi tolik nelpeli na konich, stejne jako na detech
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CORNELA: já to zažil jenom u kovbojů v Yellowstonu, tam ten kulaté výcvikovej plácek denně někdo akorát uplacal, a před sezónou to shrnuli bagrem a nasypali tam novej písek. Ale teda měli asi 30km2 louk kolem, kde ty koně zbytek dne vegetovali.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam