• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    CORNELA: Jak se z toho novou kůží zarostlýho palčáku pak zase tvarujou prsty - další operace? Jak jsou pak funkční? A jak to pak funguje třeba s otisky prstů, ty se asi znovu samy nevytvoří, ne? Nebo ta nová kůže na ruce časem získá vlastnosti jako ta původní? Je neuvěřitelný co všechno se dokáže zachránit a zrekonstruovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, to je diskuse presne na urovni nyxu. obrazky nebo chcipnete
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    CORNELA: to byl vtip pani doktorko. ID Myko, neznas?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Tak tenhle souboj o poslední slovo bude ještě napínavej!
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    CORNELA: nepise se Miko, ale Myko.
    MATT
    MATT --- ---
    CORNELA: známý veterinářce z toho začlo jebat, kolik těch koní už pozabíjela..
    KEL
    KEL --- ---
    nikoho ty pochcaný koně už nezajímaj
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Mám pár kamarádů kolem sebe, kteří ty koně zachraňujou. Mám dobrou představu jak se o ně majitelé starají.

    Ale ono ani nejde o to jestli jsou nebo nejdu do salámu, osobně razím cestu když už zabít, tak zužitkovat. Pokud mě po smrti někdo použije do salámu nemám s tím problém.

    Ale ten kůň si nevybere, prostě riskuje svůj život kvůli svému majiteli. Jako vrcholový sport obecně je už mimo to, co si člověk představuje pod pojmem "sportem ku zdraví". Mě samotného sportovní "kariéra" stála zdraví a často málem i život. Jenže to bylo mé rozhodnutí a nikoho dalšího jsem svým počínáním neohrožoval.

    Kdežto u těch koní je to přesně naopak. A co je to navíc za sportovní výkon, když záleží hlavně na koni (někom jiném)?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Kdybych byl sprostej. Tak bych napsal že to tu šlo hodně do píči.
    Ale že nejsem. Tak nenapíšu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    lidi od koní jsou prostě odrůda kolotočářů, to mi nikdo nevymluví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A kvuli tomu tu je 300 n9vejch meh
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Neco jako osetrovatele v cirkuse asi. Oh wait..
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: No jasně že je to deformace, o tom žádná, mě vadí asi akorát červi a oči :D
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: že ty máš jen malý péro a na ty koně žárlíš? ;))
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: tomu se rika profesni deformace :D tohle videt nazivo, tak lezim vedle toho druhyho :D
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: nepřijde mi to jako nic strašidelnýho a navíc to z mobilu jako spoiler neumím :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: neslo by to dat do SPOILER tagu s infem brutal? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dnes je toto auditko zdrojem dalsiho potvrzeni ze mit vylepeny kone v pokojicku se musi vcas podchytit jinak to konci touhle absurdnr kentauri prichylnosti ktera vede k 9bhajobe takovych mrdek jako drezura
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SEJDA: Obrazek vyda za tisic slov, kor tenhle. (A ja dneska budu drzet dietu)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CORNELA: a ja ted budu nekolik dni/mesicu/let premyslet co rikat nevychovanym spratkum, aby se tomuhle vyhnuli ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam