• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: No jasně že je to deformace, o tom žádná, mě vadí asi akorát červi a oči :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: tomu se rika profesni deformace :D tohle videt nazivo, tak lezim vedle toho druhyho :D
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: nepřijde mi to jako nic strašidelnýho a navíc to z mobilu jako spoiler neumím :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: neslo by to dat do SPOILER tagu s infem brutal? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dnes je toto auditko zdrojem dalsiho potvrzeni ze mit vylepeny kone v pokojicku se musi vcas podchytit jinak to konci touhle absurdnr kentauri prichylnosti ktera vede k 9bhajobe takovych mrdek jako drezura
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SEJDA: Obrazek vyda za tisic slov, kor tenhle. (A ja dneska budu drzet dietu)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CORNELA: a ja ted budu nekolik dni/mesicu/let premyslet co rikat nevychovanym spratkum, aby se tomuhle vyhnuli ..
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    77WHITE: Já slibovala utrhany obličeje a ruce/nohy za blbý kecy mimo téma... Aspoň víš, že až ti ruku vcucne lis, tak je šance na záchranu
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CORNELA: ty vole. Tohle fakt do spoileru nebo si to nech, díky ne díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: mnohem lepší než ty chirurgie!
    zvlášť těsně po obědě.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Odpovědět na co?


    LOPIK: No mě sice nepřijde normální ani to běžné šlechtění, ale tady jde o to že požadavky aby se mělo to zvíře dobře a nebo aby se nám líbilo se diametrálně rozcházejí. To je za mě perverze největšího kalibru.

    A to nemluvím třeba o "kuřatech" které dokáží dospět za 3 týdny, jen ty nohy je holt neunesou.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Šimlové v průběhu pár let...

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CUKI: Všechny hospodářský / domácí zvířata nemají s tím co žilo někdy v přírodě moc společnýho.. Já jako třeba konkrétně koně taky zrovna nemusím, ale je dobrý si uvědomit jednu věc - když se nebudou chovat, tak se na ně budeme chodit koukat tak možná do ZOO a to ještě kdo ví jestli - to zvíře nemá (a nikdy ani nemělo) v přírodě žádný místo.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    A něco pro Trissie...

    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: To bylo obrazně, ale ono je to jedno, můžeš si tam dát obrázek jak kůň spinká pod zemí. Nechci ti vůbec přisuzovat takové chování, jen že to co jsi psala vlastně nic neznamená.

    Jde o to, že spoustu zvířat je zde jen díky tomu, že s nimi takto zacházíme. A nemusí jít jen o sport kde se v tom točí velké peníze a kůň je jen "materiál".

    Například jedno z nejoblíbenějších plemen:

    Díky šlechtění jsou to vlastně vesměs invalidi už od narození. Nemůžou pořádně dýchat. A taky se nedá říct, že je to levný koníček. U doktora je víc než doma. Je to ale správné?

    ps: zase to nepřisuzuji přímo tobě.

    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Tak jedeme dál - degloving injury - svleceni kůže jako rukavice...

    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: ty dveře sis měl nechat;)
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    CORNELA: Prosím, nekrm to.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Ať nejsem mimo mísu:

    Jinak slova Váni po tom co se stalo:
    "Je to na hovno, když přijdeš o takový materiál."

    Není nad milovníky zvířat...

    O tom kolik do toho zvířete vrazíš to není.

    Ona je na to dokonce i diagnoza.

    MATT
    MATT --- ---
    CORNELA: takže jednu absurdnost obhajuješ zas jinou absurdností?
    já měl babičku. všechny její děti chtěli, aby se dožila stovky. ale ona se v 99 oběsila na radiatoru. tolik asi k tý tvojí pěči.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam