• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    CUKI: jses vegan?
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Mám pár kamarádů kolem sebe, kteří ty koně zachraňujou. Mám dobrou představu jak se o ně majitelé starají.

    Ale ono ani nejde o to jestli jsou nebo nejdu do salámu, osobně razím cestu když už zabít, tak zužitkovat. Pokud mě po smrti někdo použije do salámu nemám s tím problém.

    Ale ten kůň si nevybere, prostě riskuje svůj život kvůli svému majiteli. Jako vrcholový sport obecně je už mimo to, co si člověk představuje pod pojmem "sportem ku zdraví". Mě samotného sportovní "kariéra" stála zdraví a často málem i život. Jenže to bylo mé rozhodnutí a nikoho dalšího jsem svým počínáním neohrožoval.

    Kdežto u těch koní je to přesně naopak. A co je to navíc za sportovní výkon, když záleží hlavně na koni (někom jiném)?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Kdybych byl sprostej. Tak bych napsal že to tu šlo hodně do píči.
    Ale že nejsem. Tak nenapíšu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    lidi od koní jsou prostě odrůda kolotočářů, to mi nikdo nevymluví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    A kvuli tomu tu je 300 n9vejch meh
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Neco jako osetrovatele v cirkuse asi. Oh wait..
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: No jasně že je to deformace, o tom žádná, mě vadí asi akorát červi a oči :D
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: že ty máš jen malý péro a na ty koně žárlíš? ;))
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: tomu se rika profesni deformace :D tohle videt nazivo, tak lezim vedle toho druhyho :D
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    JOPS: nepřijde mi to jako nic strašidelnýho a navíc to z mobilu jako spoiler neumím :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    CORNELA: neslo by to dat do SPOILER tagu s infem brutal? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Dnes je toto auditko zdrojem dalsiho potvrzeni ze mit vylepeny kone v pokojicku se musi vcas podchytit jinak to konci touhle absurdnr kentauri prichylnosti ktera vede k 9bhajobe takovych mrdek jako drezura
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SEJDA: Obrazek vyda za tisic slov, kor tenhle. (A ja dneska budu drzet dietu)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CORNELA: a ja ted budu nekolik dni/mesicu/let premyslet co rikat nevychovanym spratkum, aby se tomuhle vyhnuli ..
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    77WHITE: Já slibovala utrhany obličeje a ruce/nohy za blbý kecy mimo téma... Aspoň víš, že až ti ruku vcucne lis, tak je šance na záchranu
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CORNELA: ty vole. Tohle fakt do spoileru nebo si to nech, díky ne díky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: mnohem lepší než ty chirurgie!
    zvlášť těsně po obědě.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Odpovědět na co?


    LOPIK: No mě sice nepřijde normální ani to běžné šlechtění, ale tady jde o to že požadavky aby se mělo to zvíře dobře a nebo aby se nám líbilo se diametrálně rozcházejí. To je za mě perverze největšího kalibru.

    A to nemluvím třeba o "kuřatech" které dokáží dospět za 3 týdny, jen ty nohy je holt neunesou.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Šimlové v průběhu pár let...

    LOPIK
    LOPIK --- ---
    CUKI: Všechny hospodářský / domácí zvířata nemají s tím co žilo někdy v přírodě moc společnýho.. Já jako třeba konkrétně koně taky zrovna nemusím, ale je dobrý si uvědomit jednu věc - když se nebudou chovat, tak se na ně budeme chodit koukat tak možná do ZOO a to ještě kdo ví jestli - to zvíře nemá (a nikdy ani nemělo) v přírodě žádný místo.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    A něco pro Trissie...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam