• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    HUGH_BOYLAN: argumentace architektu co tenhle cirkus vyprojektovali byla, ze oblast lezi pod mostem ve "srazkovem stinu" :)))
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CYBERKOTLIK: Velká chyba je z toho dělat bazén. Kdyby to bylo vyvýšené a kolem hřiště již zmíněná drenáž, nebyl by problém. Tohle je fušeřina nejhrubšího zrna za nehorázné peníze.

    Profil \___/ je bazén, ne hřiště.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    joo praha 2, cernochova s udzenijou. nevymyslis, to musis zazit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CYBERKOTLIK: hriste na petanque? A nechybi frantíkům drenáž?
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    před: bez těch pár kostek okolo
    po:
    Na hřišti na petanque bylo nutno doplnit v jedné části opěrnou zídku z důvodu terénních nerovností. Vícepráce: 79 884,69 Kč bez DPH."

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CUKI: tak ze stromů padá listí a listí se plete do koleček :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CUKI: Stromy ve skejtparku jsou horsi nez anans na pizze, se s tim smir.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nekrmme to už.
    KATIA
    KATIA --- ---
    CUKI: Kodaň jede model, kdy z jakéhokoliv lokality máš být do 15 minut pěšky v zeleni. Nezažila jsem tam oblast, kde by to neplatilo. S tím jak všichni pořád někde joggujou by se asi rychle vzbouřili.
    CUKI
    CUKI --- ---
    LORDPEET: Já nikde nepsal nic o odstraněných stromech. Já je tam jen zoufalé postrádám. Jak jsem psal (viděl jsem tedy pouze tuto fotku) mě to nijak neuráží. Jen si takový park představuji ve stínu stromu.
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    ERRTU: tak cetl jsem clanek, ze to ma psychicky potom co ji opustil manzel, to asi nebyla nejzdravejsi dieta :-/
    KEL
    KEL --- ---
    ERRTU: ta už teď taky vrhá menší stín
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    zjova... pavla tomincova -35 kg.
    V3S
    V3S --- ---
    pri tehle situacich si vzdycky vzpomenu na rappera bonuse, kterej v jednom rozhovoru rikal neco jako ze internet vyvolava prestavu, ze vsichni jsou zvedavi na tvuj nazor, ale vono vlastne ne ;)
    LPG
    LPG --- ---
    Je to tady před a po ??
    CUKI
    CUKI --- ---
    CYBERKOTLIK: Já nevím,ale ještě na začátku tisíciletí to byl trávník plnej buchen. Tedy za mě je to pokrok. Ale každý trávník parkem nenazývám. Pokud tam nejsou stromy je na prostě velká chyba. Ale respektuji fakt, že jsem jedinej komu to vadí.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    CUKI: je to hnus. driv kdyz sem seshora sesel tak sem prisel do parku, ted prichazim rovnou do cirkusu
    CUKI
    CUKI --- ---
    Ok tak jak koukám, tak stín chybějících stromů tam nikomu nechybí, mě zase nevadí to že tam něco udělali, mě to tedy přijde jako ok.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATEEJ: A nuselák má ty nohy zhruba stejně daleko od sebe jako tvoje máma.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KEL: Chyba lávky, stíny od stromů jsou pořád na stejným místě, protože stromy narozdíl od Nuselského mostu nemají nohy!
    KEL
    KEL --- ---
    CUKI: jo to stíny dělaj žejo :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam