• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BLOWUP: za mě je teda lepší to opravit, než vyhodit do sběrného dvora.......což se teda většinou děje.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BLOWUP: Ne. Hodnotit něčí vkus mi nepřísluší... a už bych to raději nechal být ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAXI_SHIT: mluvil zakaznik rusky?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MAXI_SHIT: neres, oboji to je paradni vstup do Narnie.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BLOWUP: náš zákazník náš pán, já si barevnost nevymýšlel ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAXI_SHIT: ta kontrastni verze se mi nelibi. Budto bily, nebo dreveny ale cely, sorry.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    Ahoj! Zase jeden kousek nábytku od mně :)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MART1NKA: Jako dneska je možný všechno, tak si třeba nechala osekat čelist, ale jinak si myslím, že některý ženy věkem a úbytkem váhy prostě můžou mít ostřejším rysy. Na ty první to je taková ta mladá boubelatost...
    MALATI
    MALATI --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIINGGER: Ja teda mám tú kožu pod bradou na krku podobnú ako ona na fotke pred a je úplne jedno, či mám 48kg alebo 60kg. A zhubnutím baby fat to nezmizne. Časom (po 30) sa to práve zhoršuje, jak sa tvár posúva dole, čo sa vďaka plastikám herečkám nedeje.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    MART1NKA: A neni to spis tim ze na ty prvni fotce ji muze bejt fakt malo, treba 15? Spouste lidi vekem sleze tenhle baby fat a zvyrazni se jim rysy.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KOVOVAMINCE: Oči se nevyvalí, když máš k tomu nízko položená víčka (a to ona docela taky má). Naopak začnou vypadat konečně otevřené.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TAPINA: A zvedneš tak moc obočí bez nakrčenýho čela a vyvalenejch očí? :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TAPINA: Myslíš tými znehybnenými botoxom?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MART1NKA: Na zvednutí obočí jsou normálně svaly, ne? :o)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MART1NKA: Tady je videt, ze pokud jde o plastiky, tak se daji udelat i vkusne a jemne..a ne jako u kardashianek :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    77WHITE: No, :) alebo má mnoho drobných vkusných plastík počas rokov. Má 34. Tlačenie jazykom ti obočie nezdvihne.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ELIS
    ELIS --- ---
    MART1NKA: Mně teda připadá, že mezi před a po prostě zhubla.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MART1NKA: Jako nechci ji idealizovat, treba si nejak dopomohla, ale beznej trik pro fotomodely je tlacit jazykem na horni patro, zvyrazni ti to pak celist a ubere “maso” pod. Je pak samozrejme tezky prirozene se usmivat, ale kdyz ses placenej za to vypadat dobre, naucit se to da.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Anna de Armas
    Príroda? Not so much.

    KARLOS
    KARLOS --- ---
    A parkety máš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam