• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUSINDA: Ja jsem myslim o vyhazovani nic nepsal, naopak, ja sam prakticky novy veci nekupuju vubec a opravim kdeco, od nabytku po cely baraky :-) Nicmene, udelat z nemeckyho Gründerzeit ruskej empir mi prislo trochu nestastny, tjo, je mi lito. Ale jak autor spravne napsal, za vkus zakaznika nemuze, pouze na pocatku nebylo jasny ze to nedelal pro sebe.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BLOWUP: za mě je teda lepší to opravit, než vyhodit do sběrného dvora.......což se teda většinou děje.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BLOWUP: Ne. Hodnotit něčí vkus mi nepřísluší... a už bych to raději nechal být ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAXI_SHIT: mluvil zakaznik rusky?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MAXI_SHIT: neres, oboji to je paradni vstup do Narnie.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BLOWUP: náš zákazník náš pán, já si barevnost nevymýšlel ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAXI_SHIT: ta kontrastni verze se mi nelibi. Budto bily, nebo dreveny ale cely, sorry.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    Ahoj! Zase jeden kousek nábytku od mně :)

    WRNQ
    WRNQ --- ---
    MART1NKA: Jako dneska je možný všechno, tak si třeba nechala osekat čelist, ale jinak si myslím, že některý ženy věkem a úbytkem váhy prostě můžou mít ostřejším rysy. Na ty první to je taková ta mladá boubelatost...
    MALATI
    MALATI --- ---
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GIINGGER: Ja teda mám tú kožu pod bradou na krku podobnú ako ona na fotke pred a je úplne jedno, či mám 48kg alebo 60kg. A zhubnutím baby fat to nezmizne. Časom (po 30) sa to práve zhoršuje, jak sa tvár posúva dole, čo sa vďaka plastikám herečkám nedeje.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    MART1NKA: A neni to spis tim ze na ty prvni fotce ji muze bejt fakt malo, treba 15? Spouste lidi vekem sleze tenhle baby fat a zvyrazni se jim rysy.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KOVOVAMINCE: Oči se nevyvalí, když máš k tomu nízko položená víčka (a to ona docela taky má). Naopak začnou vypadat konečně otevřené.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TAPINA: A zvedneš tak moc obočí bez nakrčenýho čela a vyvalenejch očí? :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    TAPINA: Myslíš tými znehybnenými botoxom?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MART1NKA: Na zvednutí obočí jsou normálně svaly, ne? :o)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MART1NKA: Tady je videt, ze pokud jde o plastiky, tak se daji udelat i vkusne a jemne..a ne jako u kardashianek :)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    77WHITE: No, :) alebo má mnoho drobných vkusných plastík počas rokov. Má 34. Tlačenie jazykom ti obočie nezdvihne.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    ELIS
    ELIS --- ---
    MART1NKA: Mně teda připadá, že mezi před a po prostě zhubla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam