• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LORDPEET: vtipny mi prijde, ze me to zacalo rvat oci az kdyz jsem sam byl vyrazne starsi. "prci prci prcicky", poprve, jsme jim vsichni celkem zrali. protoze kdyz ti je ~14, tak maturant je pro tebe spis dospelak nez cokoli jinyho.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Jednou za čas mi padne do oka divnej kus dřeva, co měl skončit v kamnech.

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    LORDPEET: tak ono to ma dobrej duvod - pokud natocis film s 14.letejma pubertakama a behem postprodukce za pul roku zjistis, ze je treba dotocit este par scen (coz se bezne stava), tak zjistis, ze nektery sou 20cm vyssi, nektery maj uplne jinej oblicej, atd.. a to nemluvim o tom, kdyz se studio rozhodne natocit za 2 roky sequel... kdyz to natocis s lidma kterejm je 27, tak ve 30 vypadaj porad stejne.. :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    NJAL: copak v prvorepublikových - ve Sňatcích z rozumu (1986) hraje 20letého rukavičkáře-konfidenta Mrvu Jiří Císler (*1928)...
    NJAL
    NJAL --- ---
    MAJACHUNATA: To bylo jeste dobry, totalni ulet byli ti udajni stredoskolaci v prvorepublikovych filmech :-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MAJACHUNATA: koukám, že o dekádu cca
    MAJACHUNATA
    MAJACHUNATA --- ---
    VXP: to je docela vtipny. takhle stare jako dnes na me pusobila, kdyz v mych zakladkovskych letech mela predstavovat stredoskolacku. Az s odstupem casu jsem se docetla, ze to nebyl muj mylny dojem, ale ze byla opravdu kapicku starsi
    VXP
    VXP --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Mně tam teda trochu chybí Andrea Cakrmenová! Taky má botoxu plnej obličej?

    Na celý BH jsem se vždycky dívala v neděli večer se svou babičkou!:D ,, Víš, Verunko, oni tam jsou všichni tak pěkně oblečený!'
    MCD
    MCD --- ---
    JASMINOVA: Tak proto to Perry zatáhnul - nechtělo se mu být součástí muzea voskových figur.
    BERRY
    BERRY --- ---
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    JASMINOVA: botox show
    ELIS
    ELIS --- ---
    JIMX:
    PREKOTKA: Brandon!
    JIMX
    JIMX --- ---
    PREKOTKA: Donu jsem si myslel, ale Brendu a Kelly jsem teda fakt ani netipoval :-) ... sakra, to už je let :-D
    JIMX
    JIMX --- ---
    JASMINOVA: Nahoře je Steve a David? ... a dole teda vůbec nevím :-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    K 20tému výročí vtrhnutí americké armády do Iráku

    120metrová jachta Al-Mansur, kterou finská společnost Wärtsilä dokončila v roce 1983. Tehdy loď s osmi palubami a poháněná 15 tisíci koňmi tehdy vyšla na 25 milionů dolarů (560,65 mil. Kč), v dnešních cenách by to bylo třikrát víc. Skutečná aktuální hodnota takové jachty by ovšem byla daleko vyšší, šlo totiž o skutečný kolos s „bondovskými hračkami“.

    (...) Al-Mansur měl nicméně tu smůlu, že byl zařazen do iráckého námořnictva, jakkolv nebyl nikdy vojensky využit. Rozvědka Spojených sil však zjistila, že pro vojenské účely je využívána radiová komunikace lodi. Do vzduchu tak vzlétly dvě stíhačky F-14 Tomcat, které krátce poté jachtu zasáhly na vjezdu do přístavu v Basře.

    Inside Saddam Hussein's yacht | World news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/world/gallery/2008/nov/04/saddam-hussein-yacht
    https://www.autoforum.cz/zajimavosti/z-nekdejsi-luxusni-superjachty-saddama-husajna-je-dnes-jen-potopeny-rezavy-vrak-dnes-by-stala-miliardy/?#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALATI: předpokládám, že tedy při akci jeden život zachráněn a druhý ztracen :) Zúčastnil jsem se jednou pátrání po mrtvých, když se na útesu v bouřce převrátila přeplněná kocábka s místními (kteří neuměli nikdo plavat) a tam mě někdo chytnout za ruku, tak asi nastane okamžitá smrt leknutím ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MALATI: voni hlavne nepocitali, ze nekdo prezil...

    Harrison Okene: Moment divers find man alive in sunken ship off Nigerian coast
    https://www.youtube.com/watch?v=um1ym9u8XaA
    MALATI
    MALATI --- ---
    SITH: Viděla jsem video z té záchrany, byla to haluz... prostě potápěče najednou někdo chytil za ruku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam