• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    V3S
    V3S --- ---
    KOUDY: zas ten plakat :)

    [V3S @ PŘED A PO ]
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Prague, Czech Republic in 1910 vs 2023.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Toho času již na odpočinku, tudíž je tady kosmír v rovnováze a má porucha spí klidně dál,)))
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Po koupelně přišla na řadu kuchyň. Přísahám, že parkety sem fakt nešly....ale koncem jara přijde na řadu ložnice a tam už by mohly být, pokud nejsou uplně sežraný, pod všema vrstvama, kterýma jsou překrytý

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Dylan je mrtvý, Dave.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    BOYLER: chybí dylan
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Má porucha mi prostě nedá spát doby než se tu objeví všichni na jedné fotografii k rigoróznímu porovnání ,)))

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Tisíciletý dub v Oseku. Dle pověstí mniši kvůli němu posunuli stavbu klàštera, který měl stát v těchto místech. Pamatuje si husitské bouře a dle další pověsti stínil odpočinek Žižkovi, Janu Želivskému či Prokopu Holému. (Z fb profilu Maxima Velčovského).
    Ten strom mě osobně dost fascinuje.

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LUSINDA: přesně, ta patří do udírny.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NJAL: skola zaklad zivota: peskovi bylo 32, filipovskemu 31 a marvanovi 37 :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: do kamen je třešně fakt škoda :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    LORDPEET: vtipny mi prijde, ze me to zacalo rvat oci az kdyz jsem sam byl vyrazne starsi. "prci prci prcicky", poprve, jsme jim vsichni celkem zrali. protoze kdyz ti je ~14, tak maturant je pro tebe spis dospelak nez cokoli jinyho.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Jednou za čas mi padne do oka divnej kus dřeva, co měl skončit v kamnech.

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    LORDPEET: tak ono to ma dobrej duvod - pokud natocis film s 14.letejma pubertakama a behem postprodukce za pul roku zjistis, ze je treba dotocit este par scen (coz se bezne stava), tak zjistis, ze nektery sou 20cm vyssi, nektery maj uplne jinej oblicej, atd.. a to nemluvim o tom, kdyz se studio rozhodne natocit za 2 roky sequel... kdyz to natocis s lidma kterejm je 27, tak ve 30 vypadaj porad stejne.. :)
    ZCR
    ZCR --- ---
    NJAL: copak v prvorepublikových - ve Sňatcích z rozumu (1986) hraje 20letého rukavičkáře-konfidenta Mrvu Jiří Císler (*1928)...
    NJAL
    NJAL --- ---
    MAJACHUNATA: To bylo jeste dobry, totalni ulet byli ti udajni stredoskolaci v prvorepublikovych filmech :-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    MAJACHUNATA: koukám, že o dekádu cca
    MAJACHUNATA
    MAJACHUNATA --- ---
    VXP: to je docela vtipny. takhle stare jako dnes na me pusobila, kdyz v mych zakladkovskych letech mela predstavovat stredoskolacku. Az s odstupem casu jsem se docetla, ze to nebyl muj mylny dojem, ale ze byla opravdu kapicku starsi
    VXP
    VXP --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Mně tam teda trochu chybí Andrea Cakrmenová! Taky má botoxu plnej obličej?

    Na celý BH jsem se vždycky dívala v neděli večer se svou babičkou!:D ,, Víš, Verunko, oni tam jsou všichni tak pěkně oblečený!'
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam