• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KOPI
    KOPI --- ---
    BLOWUP: díky. Tak to budou mít pěkný, nezapomeň jim tam dát tu ledku, ať si můžou večír číst :) Kdybys to chtěl v dwgéčku můžu poslat.

    BOYLER: kamna byly plný buchen ducha domu :)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    BLOWUP: Kde bude a kdy se můžem nastěhovat? ;D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KOPI: mas to ciste udelany. Pobavilo me, ze zrovna kreslim plany na to samy do vezeni :-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    KOPI
    KOPI --- ---
    TRISSIE: u nás je to jen příprava, kdyby bylo někdy druhý... Ať to nemusím předělávat. :) Teď tam nikdo nespí.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KOPI: zasekla jsem se na tom, jak se na horní palandu leze :-)

    (ale to je formativní zkušenost - pán, co u nás dělal palandy, nebyl moc na detaily, takže k instalaci zábradlí žebříku se za tři roky, co jsme palandy měli, nějako nedostal. pravda, coby obyvatelka vyššího patra jsem se naučila při spaní nepřevalovat a jako bonus ukázkový výmyk, ale když jsem pak vyfasovala na šest týdnů nohu do sádry, matka usoudila, že by bylo lepší pokoj přestěhovat a palandy zrušit :-)
    KOPI
    KOPI --- ---
    Zase jedna pracovní, tentokrát z domova
    (Žebřík a lanové zábradlí palandy na fotce ještě není instalováno)

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MART1NKA: Hezky to tam opravili.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BOYLER: Hezky to tam opravili.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Roční rozdíl.

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    Adriana Lima
    VS časy versus po pôrode

    DROOPI
    DROOPI --- ---
    Letni sestrih...

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JANDOS: me zaujalo, ze jsi princip stejneho materialu na pracovni plose i na zdi za ni pouzil znovu (teda krome chybejici digestore a drezu v rohu). Taky se omlouvam ;-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    JANDOS: komentář o tom, co bys měl všechno změnit a udělat jinak na svý nový kuchyni *
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PETRPAN
    PETRPAN --- ---
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GECKO: stejně bych troubu dala blíž. Často vařím a peču zároveň nebo davam opékat z vařiče rovnou do trouby.
    GECKO
    GECKO --- ---
    LEENVECKA:
    LORD_DE_SEIS: Hele, mě to celkem smysl dává. Ke dřezu se stoupnout dá, odkapávač je v rohu, kam se stejně jinak nic dát nedá, tak to je ideální plocha na odkládání věcí, so osychají... Za myčkou nemůže nic být, je až ke zdi a nad ní i nad pračkou může být jen deska. ¨¨

    Varná deska je 80 ale trouba jen 60, což umístění nad sebe komplikuje (musí se dát na 80 skřínku, kde vynkounou buď nevyužitý prostory, nebo takový uzoučký, mám to tak a jako daj se tam skladovat prkýnka a drátěný podklady a tak, ale kdovíjaká výhra to není.

    Takhle je od dřezu pracovní plocha dost velká k plotně a na druhou stranu další pracovní plocha... mě to vlastně přijde docela vychytaný. Jen je otázka, kde je lednice a případná spižní skříň.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    LORD_DE_SEIS: jo taky jsem se pozastavila nad tim rozmistenim ... dala bych pracku, mycku drez. Tim by vzniklo v rohu celkem fajn odkladaci misto. Varnou desku kdyz uz tak nad troubu. Tohle rozmisteni mi prijde desne chaoticky jakoby nad tim nikdo neuvazoval.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    JANDOS: např.

    Komplety zásuvek pro ELEGANT medical na e-shopu OBZOR Zlín
    https://eshop.obzor.cz/komplety-zasuvek-elegant-medical
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    JANDOS: ty zásuvky jsou hrozně bílé. Zkusil bych jinou barvu.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    JANDOS: mě teda zaujal ten dřez v tom rohu, ke kterému si nestoupneš rovně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam