• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TANTRAMAN: přesně tohle si říkám taky, kde ti lidi parkujou? Jestli tam někde v okolí vybudovali parkovací domy s dostatečnou kapacitou, tak paráda, jinak docela voser pro místní, víc zelené chápu, ale zase to chce přemýšlet
    SITH
    SITH --- ---
    AAZAZEL: nevím
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    SITH: to asi nebude moc daleko od sebe...vlevo na balkone stejny transparent (vetrem stoceny), vpravo jerab tez na obou fotkach, akorat neni leseni
    nevis kolik casi deli obe fotky?
    V3S
    V3S --- ---
    TANTRAMAN: tak ono by parkoviste bez prijezdove cesty moc nedavalo smysl, ne? ;)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BOYLER: tak zrovna ted jsem v katowicích byla a velmi mne nadchlo, jak to město vypadá!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    WRATA: Doufám, že nemáš pravdu, ale pořád jsou to Poláci,))
    WRATA
    WRATA --- ---
    TANTRAMAN: No tam kde jsou ne? Pred byla zelen a Po je parkovani
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SITH: By mě zajímalo kde teď parkujou. Jinak samozřejmě velmi povedené.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    MARASAN: Katowice
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SITH: Brno?
    SITH
    SITH --- ---
    MARI
    MARI --- ---
    Rodinné před a po...
    5. 7. 2021 a 1. 7. 2023

    GECKO
    GECKO --- ---
    GECKO: Ale jako tohle by se ještě dalo i na běžným nebržděným vleku s korbou 2m dlouhou... Jen já mám svůj jen malý na bantamech a tenhle dvouosák tam měli a je s nájezdama.. ale celková 2t, takže B+E
    GECKO
    GECKO --- ---
    GECKO
    GECKO --- ---
    MAWERICK: :) já si to přivez na půjčeným vleku.... ale zase asi záleží na půjčovně. Kolega si to kdysi půjčoval v Zeppelinu v Průhonicích a ty to myslím i dovezli, když chtěl a zaplatil.
    GECKO
    GECKO --- ---
    MAWERICK: Zeppelin asi 4k na den, ale třeba Boels za tolik půjčuje ty malý... takže hodně záleží na půjčovně. Jinak tohle je už clekem těžký, tak je potřeba si vyřešit dopravu (mě k tomu půjčili vozík s nájezdama na malý bagr, ale na ten zase ne každý má řidičák).
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    A jak je to s případnou dopravou když to chceš půjčit? To si musíš zařidit po svych?
    GECKO
    GECKO --- ---
    ADAMIRA: Viz předchozí příspěvek... vůbec netuším, kolik tohle stojí, ale levný to nebude. Ty menší s 10k motorem na kolech na ruční ovládání z číny stojej kolem 50k Kč, tohle bude výrazně dražší. Půjčovný v Zeppelinu asi 4k na den.
    GECKO
    GECKO --- ---
    MAEQ: Pařezová fréza (nebo fréza na pařezy). Tohle je půjčený v půjčovně Zeppelin. Běžně jsou k vidění menší, na kolech ale s těma se manipuluje ručně a musí to člověk na pařez tlačit. Ty už v tý půjčovně nemají a v okolí jsem jinou nenašel, tak jsem si půjčil tuhle... váží to 500kg a jezdí to samo a i ta vlastní fréza se ovládá páčkou, celý to je na hydauliku. Trochu jsem se ošíval, že to není zrovna nejlevnější, ale potom, co jsem to použil jsem rád, že jsem měl tuhle. Dělat to tou malou, co se musí tahat ručně, tak jsem asi úplně mrtvej. Čerstvý pařezy zase tak snadno nejdou, tím spíš, pokud je potřeba jít pod terén, protože se tam plánuje třeba nějaký kopání... Likvidoval jsme i nějaký starší pařezy, když už jsem to tam měl zaplacený, a ty pochopitelně šly mnohem lépe.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam