• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    RUTHLESS: dyt je to primarne o hledani zrovna ty jedny kosticky, kterou chces a nemuzes najit ;))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RUTHLESS: skládání překvapivě funguje digitálně líp. Jakmile se v tom člověk procvičí, tak si najde kostičky za pár vteřin a mastí to o sto šest. Jinak by to mělo bejt všechno postavitelný i v reálným světě, akorát mi chyběj love. Ten program ti rovnou spočítá cenu dílků, momentálně jsem někde kolem 150.000$, pokud se najde dostatek sponzorů, jsem víc než ochotnej to jít postavit na půdě.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    RUTHLESS: Tak lego je docela drahy koníček. Takhle si clovek muže vymodelovat a pak koupit kostičky na fyzickou repliku. Nebo proste jen tak si skládat bez hlubšího záměru. Nekdo má na odreagování střílení nacku, někdo buduje civilizace, další zas jede Solitare, někdo staví světy z kosticek. Minecraft je více méně taky lego a jak je populární.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SCHWAB: Hlavně u tohodle to vlastně nechápu. Na legu je zábavný to skládání kosticek. Takže mě a u nenapadlo, ze by to někdo dělal jen v počítači :-) protože to nejlepší ze skládání je pryč :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RUTHLESS: člověk se cejtí podvedenej, ale co mu na to oni řeknou? maximálně OK, boomer.

    si pak říkám, že moje paranoidní představy rozhodně nemizí.

    smířil jsem se už z hodně věcma, ale s virtualizací stavění Lega?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SCHWAB: Total. Úplně mi to zkazilo prvotní nadšení.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RUTHLESS: hned je to vo něčem jiným, co? skoro jako s těma UI obrazkama/fotkama
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OMNIHASH: V jakem programu je to dělané ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JOPS: Aha. Já už jsem doufal, ze to má realne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    RUTHLESS: to je render, komplet vymodelovane v PC, stavis si Lego v PC, tezce navykova vec a vystup vypada uplne super
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SITH: já sem tam právě jel, že se někam dostanu. Můžeš si tam udělat kolečko akorát a jet pryč. Se divim, že z toho už neni doupě
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CRAZY_IVAN: 100%, navic neboli, kdyz se na to koukas. Treba je neco v dlouhodobym planu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: tipuju, že až tam vzrostou ty stromy, tak to bude o něčem jinym (a už teď lepší, než kdyby tam byla nepřístupná betonová střecha no)
    SITH
    SITH --- ---
    ADAMFC: pravda. Plán byl tam mít cyklostezku ale ta nikam nevede. Prima by byla např lávka přímo do Zoo např
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SITH: jen je teda blbý, že je to tam vlastně mrtvý. Neni absolutně důvod tam jít. Takže tam mohli klidně udělat nějakou zarostlou louku a ne tenhle trávnik, co ještě někdo musí udržovat. Je to nedotažený
    SITH
    SITH --- ---
    ÚČOV Praha, Nová Vodní Linka. Už se to tam hezky zelená, ale ještě pár let zpět tam byla jedna z největších staveb roku 2018
    foto 2018/2019 vs 2023

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GUMBA: Well, ono je to z jedný takový budovatelský strategie. Hraju si přes internet na piráty z Legobiku.


    RUTHLESS: jo, všechno jsou to mý vlastní výtvory. Návodů používám mraky, ale jenom na dílčí technický věci tohohle typu:

    LEGO SNOT: Advanced Techniques and Implementations - BrickNerd - All things LEGO and the LEGO fan community
    https://bricknerd.com/home/lego-snot-advanced-techniques-and-implementations-5-12-21
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    OMNIHASH: to jedes bez navodu/dany stavebnice, proste si stavis bracky, co prijde pod ruku...?
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    OMNIHASH: To, jak se tam postupně přilepujou různé styly, to mi připomíná zástavbu jak z nějaké budovatelské strategie :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    koukám, že dělám na svým lego projektu skoro přesně dva roky, akorát doba na lehkou rekapitulaci. Jak to začlo:

    Jak to pokračovalo:

    Kde jsem dneska:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam