• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SUOTAM: z tůjí se nedá skákat šipka.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Přesně, počkejte, až to obložej parketama!
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    Tak jeste tam neni ta textura, ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    To je dost subjektivni ne?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SUOTAM: chtěl to zákazník, je to kšeft, ok.
    To nic nemění na tom, že mít tohle na pozemku je absolutní nevkus a ztráta veškeré soudnosti.
    Ty tuje jsou alespoň živý a dejchaj na rozdíl od betonu :)
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Tyhlety dotazy proc :) protoze to chtel zakaznik. Me se to nahodou libi, stoji to u moderni funkcionalisticky vily, z bazenu to zaclani vyhledu na sousedy.

    Nekdo by si tam asi misto toho zasadit tuje, tady pan chtel radsi originalni architektonickej prvek


    DOKKTOR: je to duta skorepina
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SUOTAM: to je monolit nebo jenom kasirka na tu sit?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    KARLOSK: chvíli jsem si myslela, že to opravdu bude někam do výběhu polárních šelem...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SUOTAM: Jen tak pro zajímavost - jak velká je ta zahrada a jak daleko je to od plotu (to je ta zeď za tím?)?
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    LORD_DE_SEIS: Spíše lední medvědy, ale stejně...

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SUOTAM: tam budou mít tučňáky, ne?
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    z práce :

    maketa vs realizace. jedná se o stylizovanou skálu, nebo spíš betonový objekt k bazénu.
    finále bude mít ještě jinou texturu a barevnou patinu

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    ALENNAI: to fialové je perila?
    SARGO
    SARGO --- ---
    MALATI: Přišlo mi, že to měla srovnané rychle, to pak asi bolestivé bylo víc... syn si stěžoval vždycky jen první den po výměně.
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    MALATI: Každopádně dětem bych sundavaci nedala ani náhodou. Kdyžtak do SZ, ať tu nespamujem.
    VERONIKAEMA
    VERONIKAEMA --- ---
    MALATI: Pochybuju, že existuje bezbolestná metoda srovnávání křivých zubů. Imo je to jen marketingový tah. Srovnání s fixy nemám, jako dítě jsem měla jen takový to patro s drátkem okolo.
    MALATI
    MALATI --- ---
    VERONIKAEMA: Zrovna teď řeším pro děti... jakože to bolelo? Nemají být ty neviditelný bezbolestný?
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MLIKARNA: to je na me moc umčo, me spis laka soustruzeni zeleza a to chce jinaci masinu.. = D ale treba me nekdy vetry tvym smerem zavanou. = )
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    A ještě teda přihodím jeden svůj kostým, po dlouhé době jsem nešila jenom na dítě. V tašce je porcelánový hrníček a další vybavení na tasseomantii a ušila jsem ji z darovaných zbytků látek a povlaku na polštář.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam